Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális lett a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lett a barátnőm?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Az elején minden nap volt szex, most már ott tartunk, hogy az elmúlt félévben kétszer.

30 évesek vagyunk mindketten.


2019. dec. 16. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Jaj szegény ember 😕 hogy bírod ki?
2019. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet csupán korban vagyunk többek egy tízessel.

Ez nem tudom miért alakul ki a nőknél mi már lassan egy éve nem voltunk együtt és ebben az a “szép” hogy meg sem kérdezi mi a baj vagy hogy te sem kívánod a szexet vagy bármilyen ehhez kapcsolódó témát nem hoz fel csupán éldegél szépen mellettem....

2019. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolatban ez történik, csak általában nem beszélnek róla.
2019. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem nyugtat meg, hogy másnál is ez van. Mert azt jelenti, hogy hiába szakítok, pár év múlva megint ez lenne.

Ahhoz képest érdekes, hogy itt a gyk-n szinte mindig azt olvasni, hogy a 10 éve együtt élő 40-es párok heti 5x szexelnek.

2019. dec. 16. 09:05
 5/17 anonim ***** válasza:

“Itt a gyk-n szinte mindig azt olvasni, hogy a 10 éve együtt élő 40-es párok heti 5x szexelnek”


Az önigazolasi vágy nagy úr. Ez ugyanaz a a hamis boldogságptopaganda mint amit instan nyomnak az egymásra unt párok #relationshipgoals alatt


Mit lehet tenni? Nem sokat. Szakítani aztán újra összejönni. Vagy szeretoket tartani, az felrázza a párod iránti vágyat is, meglátod.

2019. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De ismeretlenül miért hazudnak az ismeretlennek?


#2: dettó, fel se merül benne, hogy ez nekem rossz lehet.

Pedig mibe tartana, hogy legalább 2-3 naponta leszop? 10 perc az egész és mindenki boldog.


Többet hokizok 30 évesen kapcsolatban, mint 10 éve szingliként. Ez a gyász...


Szerető? Lehet nem hülyeség. Azért így nem akarom leélni az életem, szexre pedig szükségem van. Csodálkozom, hogy neki nincs... És még ezután akar gyereket.

2019. dec. 16. 09:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van fordított felállásban, csak én már elfogadtam. Rengeteg próbálkozásom volt, beszélgetést kezdeményeztem, nem akartam, hogy a szőnyeg alá söpörjük a problémát. Mivel számára ez nem volt gond, nem fektetett energiát a megoldásába. Mi már 15 éve vagyunk együtt, sok minden összeköt, nem borítunk, én pedig a hiányzó testiséget megtalálom máshol, mivel itthon 5 éve amúgy sincs szex. Tudom, hogy gerinctelen dolog, de meghoztam ezt a döntést.
2019. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, nem biztos, hogy egyértelműen kiderült, de én lennék a női fél.

Azért kérdező, mielőtt bármit is tennél, hozd szóba egy nyugodt, ráérős pillanatban a problémát a párodnak, beszéljetek róla. Lehet el tudnád érni, hogy elmondja, mi változott, amiért nem kívánja a szexet.

2019. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha most rövidtávon jelentős változást szeretnél a hozzáállásában, akkor vegyél neki egy komoly (1-2 havi fizetésednek megfelelő) eljegyzési gyűrűt, és kérd meg a kezét karácsonykor. (Olcsóbb gyűrű házasságra való ígéretként komolytalan!)


5 éve veled van a csaj, és még csak menyasszony státuszú megbecsültséget sem kapott.

Miért strapálná magát, hogy neked nagyon jó legyen, mikor most kb. úgy álltok, hogy csak raboltál ötöt legszebb éveiből komoly szándékok nélkül?


42F

2019. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én meg pont amiatt nem merem eljegyezni, mert ha most ilyen, mi lesz gyűrűvel a kezén?

Lányok: ti mit gondoltok erről:

2019. dec. 16. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!