Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk küldtek már itt nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk küldtek már itt nektek csajok intim képet, pl puncitól, ciciről, popsiról? Mi a véleményetek a küldött képről és a lányról aki küldte nektek?

Figyelt kérdés
Láttam ilyen képcserés kérdést ezért gondoltam hogy meg kérdezem... tényleg vannak ilyen csajok akik küldenek valami izgit ?

2019. dec. 16. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Küldtek, rendben volt, ha nem lakna messze már meg is dugtam volna ;)
2019. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Kaptak... netes képeket kamus pasiktól.
2019. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én nem ezért járok ide szóval nincs tapasztalatom.

De ha abból indulok ki, hogy pl facebookon kaptam már ilyen képet, gondolom itt is előfordulhatnak ilyesmik.


Ha azért küldi, hogy elmondjam a véleményem, akkor megteszem. Ha csak úgy, akkor meg köszi, ma is láttam valami jót.. :D

2019. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Kaptam, és mondtam a lánynak hogy csak akkor hiszem el, ha változtat valamit és úgy fényképezi le és így is volt :)
2019. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
Semmi értelme a kép küldésnek, mert neten találok 10000x milliónyi képet meztelen lányokról. Amatőrtől kezdve tini lányon át, csak tudni kell hol találja meg őket az ember és ennyi. Mivel jobb ha vki képet küld, nem lesz attól még szex.
2019. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
Én még sajnos semmit nem kaptam , szerintem nincsenek itt ilyen belevaló bátor merész csajok. Csak pudindok vannak :)
2019. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Kaptam jópár csajtól, persze diszkréten kezeltem 🙂
2019. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Pont itt még nem, de máshol már igen. Persze kellő fenntartással kell kezelni őket, sokszor kamus pasi van a név mögött.
2019. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Volt, hogy kaptam de senkire sem tartoznak a részletek. Annyit elmondhatok, hogy nagyon tetszett.
2019. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Kaptam. Cicirol, puncirol. Az egyik durvan jo volt.
2019. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!