Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha felall a szaunaban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha felall a szaunaban?

Figyelt kérdés

Tisztaban vagyok hogy nem errol szol a szauna de ahol furdoruha nelkuli kodeukalt szauna van es esetleg felallna ott mit lehet tenni?

Most nem arra gondolok amikor epphogy felall es akkor eleg ha masra gondolsz hanem amikor teljesen all mint a covek es a torolkozo sem tudja eltakarni. Olyankor mit lehet tenni? :D

Valakinek volt mar ilydn tapasztalata?



2019. dec. 16. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem szaunaztal még
2019. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz mert gyakran jarok
2019. dec. 16. 21:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritkán járok, textilmentesben pedig csak egyszer voltam, kicsit én is tartottam ettől. De csak egyszer állt éppen, akkor is rövid ideig, szóval nekem nem volt belőle gond.

Ha nem akarsz megfőni, mint a rák, akkor sokáig se tudsz takargatva ülni, szóval az gáz :D

2019. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom... én nem nézem a faszikat, sőt, inkább el fordítom a fejem. Nem azzal van a bajom, hogy pucéran vannak, csak szimplán nem érdekelnek, hiszen tudom, hogy ez egy ilyen hely.

Tedd te is ezt; ne foglalkozz velük.


26/N

2019. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
...ez tényleg nagy gáz...:-D
2019. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt amit nudista strandon tennél - kulturáltan eltakarod és nem mutogatod. Bár itt nem tudsz bemenni a vízbe, de a törülközőt rá tudod tenni, vagy szépen magad köré tekered és kijössz onnan ahol felállt, arrébbmész ahol nincsenek és lelankad + beállsz a jéghideg víz alá arccal a fal felé fordulva.
2019. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A textilmentes szaunát is olyan arányban merik igénybe venni az egészséges fiatal férfiak, mint a nudista strandokat?
2019. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
En mar voltam nudista strandon. De tenyleg keves ott a fiatal
2019. dec. 16. 22:44
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Megesik, de azért nem lehet akkora az "cövek", hogy egy törölközővel ne lehessen eltakarni.
2019. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
#8 azért írtam, mert nem teljesen érzem relevánsnak az "ugyanazt, amit a nudista strandon is tennél" kezdetű választ. A legtöbb, egészséges válaszkészségű tizen-huszonéves férfi ugyanis mit tesz a nudista stranddal? egyszerűen elkerüli, mert az etikett a viagrás papákra van optimalizálva.
2019. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!