Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti két pasival miket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti két pasival miket próbálnátok ki konkrétan?

Figyelt kérdés
Egyszerre két farkat punciban például? Vagy egy punci egy száj/popsi? Vagy inkább felváltva, egyszerre egy pasival?

2019. dec. 17. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyik punci, másik szájba

19/l

2019. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

1 punci, 1 popó, 1 száj


Utána én felcsatolhatóssal egyenként kúrnám őket meg.

2019. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
2-es, jól hangzik!
2019. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

1 punciba, 1 szájba.

A 2 farok 1 punciban gondolatban izgató, viszont a valóságban nagyon nehéz lenne annyira kitágulni, hogy ne fájjon.

2019. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk az egyik takaríthatna, a másik meg főzhetne amíg pihenek.
2019. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

1. Én kutyapózban, az egyik dug hátulról (punciba), a másikat szopom. Aztán cserélnek.


2. Lovagolom az egyiket, a másik mellette áll és szopat közben. Majd ők is cserélnek.


3. Hátamon fekszek, majd a két srác egymás után dug meg, egypercenként váltanak


4. Két srácot egyszerre leszopni hogy a farkuk érintse egymást.


5. 69-ben vagyok az egyik sráccal, a másik a farkát a számhoz nyomja és úgy szopom le mindkettőt.

2019. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mennyi privátot kaptál mindenféle ajánlattal? :D

2019. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 orton ***** válasza:
100%
Azért kell némi biszex hajlam, hogy egy másik sráccal és csajjal akarj lefeküdni. Nincs azzal gond, azt csináltok amit akartok, de azért elhinni hogy a két pasi nem gerjed egymásra azért fura :D Vagy ha két "hetero" pasi az, akkor élveznék hogy a faszuk összeér non stop.
2019. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves fiatal csajok.

Nekünk párommal (én a srác vagyok) hamarosan eljön az első iylen alakalom, és arra szeretnélek kérni titeket, hogy privátban adnátok néhány tanácsot?

2019. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A fantàziàmat nagyon izgatja, hogy 1 pasi legyen a puncimban, 1 pedig a fenekemben egyszerre.

Viszont egyrészt kètlem, hogy lenne olyan pasim, aki ebbe belemenne, màsrészt viszont félnèk, hogy fájna, szòval nagyobb az esélye, hogy fantázia marad, mint hogy megvalósuljon.

2019. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!