Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 35 feletti "domináns"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35 feletti "domináns" vénemberek többsége miért frusztrált beteges nőgyűlölő?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy részük ilyen, a legkisebb vissza utasításnál is a legalpáribb mocskos stílussal válaszol meg fenyegetőzik. Hogy jutottak ezek idáig? Más is azonnal tiltja a "szia dom vagyok" 35 fölötti pasikat?
2019. dec. 17. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Azért írsz ilyet mert ilyenekkel találkoztál, de a többségük nem ilyen!

Kár általánosítani.

Egyébként szerintem 50 éves korig senki nem öreg!

Én 43 évesen 22-24 évesek között dolgozom, és amikor olyan munkám van, 6 méter magasban "spárgázok"!

A szexuális aktivitásom is hasonló, pedig nem vagyok már az a feszes testű, inkább apatestű :)

2019. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# Nem általánosíttok, vagy 50 ilyen korú pasi utáni beszélgetés után mondtam véleményt. Igen kb a 70%-a ilyen.
2019. dec. 17. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Azért mert ők már éltek annyit hogy kiismerjék a nőket és nem olyan naívok mint a te korosztályod.

Ennyi idő után már tudja az ember hogyan kell bánni az ilyen kislányokkal mert bármennyire is furcsa a fiatalabbak között is van alpári.


F

2019. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Az egész subdomina divattéma érdekes,akik meg itt dominánskanynak hiszik magukat, azokat meg inkább hagyjuk is.
2019. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kisördög1 ***** válasza:
Szimplán rosszakkal kezdtél beszélgetni, ez az alja akinek fogalma sincs erről a játékról. Egy igazi dom nem ilyen.
2019. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A domináns pasi az milyen? Mármint van nem domináns pasi is? Az hogy dug?
2019. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a dugás a lényeg! Hanem ahogy viselkedik!

48Ffi

2019. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fel nem fogom, hogy 35 év feletti ffi minek kezd csitrikkel...
2019. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

Én sem értem.

Egyszer próbáltam egy 18 évessel, alig bírtam levakarni.

Az én igényem sokkal másabb, hosszú, elnyújtott szeretkezéseket szeretem, Ő meg belepattant, elment, aztán kész...

Nem az egyetlen volt egyébként, "fénykoromban" is a jóval idősebbekre buktam, mert nem a gyors dugás híve vagyok.

2019. dec. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!