Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit keresnek a rosszlanyokon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keresnek a rosszlanyokon?

Figyelt kérdés

Szerintetek megérné regisztralni?

Arc nelkul szeretnék, de nagyon szexy kepekkel.


2019. dec. 17. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több mindentől függ, pl. lakóhely, életkor, sok más is.

Én azt hallottam, hogy nincs túl sok ügyfél, sokak csak akarnának menni, de végül nem szedik össze magukat hozzá, lemondják, stb.

2019. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nem lehet sok ugyfel, mert mindig aznapra lehet altalaban idopontot kapni. Hova valosi vagy?:)
2019. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Testalkat, kinézet és ár függvénye kinek mennyi kuncsaftja van. Keresni a strici keresi a legtöbbet. Képekkel nem keresel semmit, csak ha bevállalod hogy k...va leszel. Ez meg a te döntésed hogy neked megéri-e prostinak lenni.
2019. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogsz ott jól keresni. Legalábbis kevés az esélye. Amekkora munkaerőhiány van, érdemesebb valami normálisabb munkát végezni.
2019. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes a szolgáltatást szeretnél nyújtani, akkor arra van kereslet. Budapasten 15-20ezer az óra tisztelet díjja átlagosan. Vidéken 10-18ezer. Plusz az extrák. De javaslom, hogy mindent amit szeretsz és vállalsz tegyél alapba és akkor tuti lesz vendéged és tudsz is keresni. Most olyan két lányhoz járok akik minimum megkeresik a havi 4-500ezret. Ha Hatvan környékén vagy, akkor engem érdekelne, hogy mit vállasz. Ír privit és megbeszéljük!
2019. dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
53%
Én nem tudom veletek mi van, de járvány idején is megkeresem a napi 80-100 ezer forintot...
2020. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6- os: és milyen rendszerességgel dolgozol?
2021. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!