Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az extremebb fetisekre menyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extremebb fetisekre menyire nehez part talalni?

Figyelt kérdés
Na most nekem kaka fetisem van. Nem tudom, hogy irjam szebben ennel. Izgat, ha valamilyen szinten reszt vesz ez a dolog a szexben. Nyilvan nem mindig akarom ezt a dolgot belevonni a szexbe de kihagyni se akarom. Viszont extremetiasa miatt sok embert taszit ez a dolog es nem talaltam meg lanyt akinek ez tetszene. Hogyan lehet valami aranykozeputat talalni, hogy azert ki is tudjam elni ezt a fetisem?
2019. dec. 18. 01:41
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Csak a nekrofília és a skorpiófétis izgat kevesebb embert, ráadásul a kakafétis erősen férfiakra jellemző. Tehát férfit tudsz találni rá, lányokat egyáltalán nem.

2019. dec. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!