Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy jóképű pasi lefekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy jóképű pasi lefekszik velem, akkor nem undorodik tőlem annyira?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 biztos: nem az eszed miatt szeret veled dugni
2019. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem bizony!
2019. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak kan típusú görcsöt kapott,nem?
2019. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De igen, undorodik tőled.

En is csupa undorító nökkel fekszem le. Csinos szèp nő nálam nem rúg labdába.

2019. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a szepseg amugy is tul van ertekelve, az csak a kulso. aztan elkepzelheto hogy miutan kibontot a csomagolast egy nagy kupac szart talalsz....
2019. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én momentán nem szeretem a túl szép csajokat, mert általában mindegyik egy fadarab az ágyban.
2019. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem annyira.
2019. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pasiknál random szexre a nők egy nagyon nagy hányada megfelelő, ha nem akar a nő többet ennél. Ez más mint a tetszés.


De az alapvetőbb gond, hogy undorítónak tartod magad és ezzel akarsz kompenzálni.


Az ilyen szexek után tud elég nagy üresség maradni.


Szóval szerintem csak akkor menj bele ilyenekbe, ha szót is értetek, meg legalább kicsit élvezitek is egymás társaságát és figyeltek egymásra.

2019. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lefekszik veled egy pasi akkor nem undorodik tőled. Kell neked még ennél több visszajelzés? Avagy mit vársz, külön költeményben magasztaljon fel?

Ettől mondjuk még nem feltétlenül lesz kapcsolat minden szexből, de remélem amúgy is használsz óvszert.

2019. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem remélek vele kapcsolatot, nem kellenék neki soha. Nekem is és neki is csak szex kell.
2019. dec. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!