Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működik az, hogy valakirő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik az, hogy valakiről fantáziálsz, szexuálisan tud vonzani, de nem is tetszik neked?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem vagyok normális, de abszolút nem jött be soha az illető külsőre, nem az esetem, tényleg nem tetszik, ha ránézek, de mégis rá gondolok. Ez valami perverzió?
2019. dec. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de voltam /vagyok hasonló helyzetben. Mondjuk én nem tudom, hogy dugnák-e vele, de kiverném, mikor nézi.
2019. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ugyanez a helyzett. De én pl totál belestem vki, aki amúgy nem tetszik. Mégis rágondolok és hiányzik.
2019. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy működik, hogy tudat alatt vonzódsz hozzá de még magad sem tudod miért, mert a tudatos "éned" blokkolja a vágyaidat. Keresd meg magadban hogy mi az ami megfog benne és közelebb jutsz saját magadhoz.
2019. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy elég jóban vagyunk egyébként, (közel) mint embert, amúgy is kedvelem. De úgy érzem, nem lennénk jók együtt, valamint félek, hogy kiütközne az, hogy nem is tartja az agyam őt vonzónak.
2019. dec. 18. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam pl.: ha tetszik is a nő lábfeje, eszembe jutnak dolgok, de maga a nő, vagy a személyisége nem biztos, hogy tetszik. Tehát szerintem van ez a részleges tetszés/nem tetszés dolog.
2019. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Ismerős helyzett. Mondjuk én már nem agyalok, s nagyon szívesen lennék vele. Csak nekem nincs esélyem, mert már van vkije.
2019. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!