Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli srácok akik évek óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli srácok akik évek óta nem szexeltek! Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Őszintén. Ha adódna alkalom szexre, élnétek vele? Vagy inkább kapcsolatra vágytok? Szingliként

2019. dec. 20. 13:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a privát üzenetekben a félreértés elkerülése végett, lányként kérdezem ezt.
2019. dec. 20. 13:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Én olyan 7-8 hónapja nem voltam nővel, kapcsolatom évek óta nem volt. Inkább egy rendes barátnőt szeretnék, de egy barátság extrákkal kapcsolat sem lenne ellenemre.
2019. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira lecsökkent a libidóm, hogy nem élnék a lehetőséggel. Párkapcsolatra sem vágyok már.
2019. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én élnék a lehetőséggel. Amíg nem találok olyan lányt, akivel lehet párkapcsolat, addig az adódó alkalmat kihasználnám, mivel 3 éve nem szexeltem és vágyom már rá.
2019. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
most nem vagyok szingli, de régebben voltam többször is. sokat vertem a farkam és próbáltam nőt szerezni. elsőnek a szexre mentem leginkább, aztán úgyis kiderült, hogy működik-e hosszabb távon is esetleg.
2019. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A tartós kapcsolat jobb, de ettől ha szingli az ember akkor üsse kavics alkalmiba is belemegy ha a szimpátia megvan :) (óvszerrel persze)
2019. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy tartós kapcsolatnak jobban örülnék, de tűzoltásnak egyėjszakásba is belemennėk!
2019. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha benne lenne a lány akkor én is. Attól még magas a libidóm. Ebből a helyzetből még többet is ki lehetne hozni. (Barátság extrákkal-t, vagy akár teljes értékű kapcsolatot)
2019. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most azt mondom élnék a lehetőséggel, de ott abban a helyzetben lehet mégis elutasítanám. Sok évnyi kiéheztetés után lehet túl jól hangzana és csapdának hinném.

30F

2019. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, inkabb tartós kapcsolatra vágynék. Addig meg kiverem.
2019. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!