Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lány aki egy csomó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány aki egy csomó képet rak ki netre, és bulizós, vele lehet normális párkapcsolata az embernek?

Figyelt kérdés

Az instagramja tele van pózolós képekkel, meg sok olyan kép van ahol fiúk vannak körülötte. Sokat jár bulizni, és iszik is rendesen olyankor.

Amikor elkezdtünk ismerkedni akkor normálisnak tűnt, bár lehet hogy csak azért gondoltam így mert nagyon tetszik. De egyre jobban bebizonyítja azt hogy megbízhatatlan. Pl hiába keresem hetek óta nem tudom hogy ki van vele.

Először nagyon úgy tűnt hogy csak szexet akar, nem normális kapcsolatot, ami fura egy lánytól, főleg hogy alig ismerjük egymást.

Valamiért nagyon vonzódom hozzá, de úgy érzem hogy ő alkalmatlan barátnőnek. Ráadásul én nem vagyok bulizós, inkább szolidabb típus vagyok.


Lehet ilyen lánnyal párkapcsolatot kialakítani?


2019. dec. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha szenvedni akarsz, akkor lehet.

De jobban jársz, ha lemondasz róla, esetleg 1x 2x lefekszel vele, ne bonyolódj bele.

2019. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Időpocséklás
2019. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki szeret bulizni még lehet megbízható, hűséges, a kettő nem feltétlenül függ össze.

Te nem szeretsz bulizni ő meg igen = nem azonos az életstílusotok, érdeklődési körötök? Hát bro' szerintem hagyjad, se így, se úgy nem működne. S már megbocsáss, ha hetek óta nem jelentkezik ez már önmagában jelzi mennyire érdekled - ne foglalkozz vele, van még sok szép virág a réten :)

2019. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen lányt ismerek/ismertem. Mikor rájuk tört az igazi szerelem, mind nagyon megkomolyodtak.
2019. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!