Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú párkapcsolatban/házassá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban/házasságban hogyan működik a szex (részletesen)?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy egy alapvetően jól működő, hosszú kapcsolatban hogyan zajlik a szex, érdekel gyerekes és nem gyerekes élettársak szexuális élete is, minél részletesebben. Olyan dolgokra gondolok, mint hogy:

- milyen gyakran szexelnek

- mikor, milyen napszakban, csak lefekvéskor este, vagy máskor (is)

- hol, hálószobában mindig, vagy máshol is

- mennyire spontán töténnek a dolgok, vagy mennyire betervezett/megszokott már az egész

- átlagosan mennyi ideig tart a szex (jó lenne különbontani az előjátékot és a tényleges aktust)

- jó lenne, ha megosztanátok egy-két intimebb részletet, minthogy milyen pózokat szerettek, használtok-e segédeszközöket, mennyire része az orális szex a szexnek stb.

- hogyan érzitek, a kapcsolatotok elejéhez kéepst milyen irányba változott a szexualitásotok, avgy változott-e egyáltalán

- mivel védekeztek, és ha ez változott az évek során, hogyan, emnnyi idő után, esetleg miért

- feltételezem, a legtöbbeknél este, fürdés és lefekvés után kerül sor szexre, ezzel kapcsolatban az is érdekelne, hogy reggel a párok zuhanyoznak-e (szex utáni este reggelén, vagy amúgy is zuhanyoztok-e reggelente is, vagy esetleg csak reggel, este nem, vagy esetleg akár szex után még az alvás előtt zuhanyoztok) és hogy egyébként mennyire figyeltek a higiéniára (intim tájék)

- a testnedvekkel mit kezdtek, kit mennyire zavar, tesztek-e amgatok alá egy törpközőt, oda van-e készítve zsepi, amivel utána kicsit emgtörlitek magatokat, vagy nem azavr benneteket, esetleg kimondottan élvezitek a "ragadást" stb.

Mindez érdekelne gyerek előtt és gyerek után is, illetve írjátok meg legyetek szívesek a korotokat (elég egy korcsoport is, 20-30, 30-40, 40-50 között stb.) és hogy hány éve vagytok együtt, ebből hány éve éltek együtt.

Köszönöm azoknak, akik részletesen válaszolnak!


2019. dec. 22. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távú kapcsolatban az emberek szexualitása kétféleképpen szokott változni.

Az egyikben ellaposodik, ritkul, rövidül az aktus, nem olyan élvezetes, szinte már-már csak kötelezettségnek tekintik. Ez egyenes út a kapcsolat kihűléséhez, amit vagy válás követ, vagy élnek boldogtalanul egymás mellett, miközben másra vágynak.

A másik út... hogy igenis tudják jó szex nélkül nincs igazi kapcsolat! Nem hagyják kialudni a lángot, ugyanúgy figyelnek a másikra, rendszeresen kölcsönösen örömet szereznek a másiknak. S ahogy egyre mélyül a bizalom úgy nyílnak meg mind jobban, változatosságot visznek bele és közösen megélik a titkos vágyaikat, egy életre szóló "szexcinkosságot" szerezve egymásnak.

2019. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy összefoglaló, általánosító válasz volt, amit nagyjából mindenki tud, hasonlóképp gondol, szerintem, de én a részletekre lennék kíváncsi, konkrét információkra, amiket a kérdés alatt leírtam. Azért köszönöm a válaszod.
2019. dec. 22. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél egy könyvet ebben a témában,v keress rá a neten. Nem tudom,hogy mirrt érdekel ez ennyire részletesen. Ha érdekelt vagy a témában tudod. Ha nem,akkor erre izgulsz? Vagy esetlek közvéleménykutatást végzel?
2019. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Most jelenleg nincs párom, de leírom az utolsó kapcsolatomban hogy zajlott.

-általában mindennap volt szex.

-bármelyik napszakban.

-gyakori volt a hálószoba de előfordult máshol is.

-mindig spontán történt.

-változó volt, előjáték olyan 15-40perc aktus 15-30perc.

-nem használtunk segédeszközt, az orál mindig része volt a szexnek. Lovagló, misszionárius, kifli, hason fekve volt általában.

-a kapcsokatunk vége felé már a szex is rosszabb volt.

-spirállal vedekezek

-ha zuhanyzás után volt szex akkor csak a nemi szervunket mostuk meg.

-nem zavart minket a testnedv, mindig volt az agy mellett torolkozo,nedves torlokendo.

20as korosztaly,2 evig voltunk egyutt.

2019. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég ritkán szexelünk, felváltva dolgozunk és kisgyerekünk van, meg kamasz gyerek is.

Általában este, mikor a kicsi elaludt. Spoteneitás nem nagyon van. Gyerek előtt megszakítással védekeztünk, gyerek után elköttettem magam. Játékszereket akkor használunk ha a nagy nincs itthon, de az igazi mikor a kicsi sincs.

Orál változó. Idő: az ideális min. 2 óra, de ez is ritka, inkább 1 óra vagy kevesebb.

Mindig van kéznél törölköző, igazából nem ügyelünk rá, hová kerül a testnedv.


Szeretünk szexelni, egyre jobban élvezzük, nyitottak vagyunk sokmindenre. Még sok mindent át szeretnénk élni.

A mostani élethelyzetünk nem kedvez a szexuális életünknek, de még pár hónap és változik.

34F 42N

2019. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó téma. Engem is érdekelt volna.

Méghozzá azért, mert a kielégítő intimitás a rugója férfinak, nőnek, kapcsolatnak, a jövő generáció helyes nevelésének, azáltal, amit tapasztalnak pl a szüleiktől.

A jó szexuális élet stresszoldó, boldogító. Nem lenne szabad hagyni kihunyni a lángot.

Pl ha nőként egymás süti, vagy ételreceptjeit szívesen vesszük, kipróbáljuk és örömmel használjuk fel, akkor egymás tapasztalatai, tanácsai még sokkal fontosabbak kellene, hogy legyenek. Mert az csak étel, de ez élet!

Persze, tudom, intim dolog. De itt, ezen az oldalon úgy tudunk egymásnak segíteni, hogy nem kell feszélyezve érezni magunkat. És még gazdagabbak is lehetünk.

Azért jó, hogy páran beszámoltatok.

Nem tudom, a kérdező miért érdeklődött, de nem éreztem perverz gondolatokat mögött.

Engem például azokért a dolgokért érdekelne, amiket leírtam. Fiatal vagyok még, nincsenek ilyen hosszabb párkapcsolati tapasztalataim. De szeretném jól csinálni. Ezért örülök egyrészt minden szép példának, amikor boldog párokkal találkozom, vagy annak, ha vki szívesen számol be arról, amit úgy érez, jól csinál. Ettől vagyunk igazán gazdagabbak.

2021. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!