Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti hogyan gondoljatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan gondoljatok szexualis felvilagositást, ha lesz gyereketek, vagy ha már van? Pl fiú esetében? Mennyire tartanátok ugymond természetesnek, hogy egy adott korban érdekli a puncitok?

Figyelt kérdés
értelmes nők értelmes válaszát dijjaznám

2019. dec. 23. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most olyan gyerekről beszélsz, aki az anyja puncijára izgul?


13-14 éves korban már biztos érdekli a szex, de inkább oszt társa, vagy ismerősei puncijai izgatják, aligha az anyjáé.

2019. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorában úgyis lesznek kérdései, amit korának megfelelően mondok majd el neki. Én szeretném rendesen felvilágosítani, olyan 10-11éves kora körül. Ha fiam lesz akkor inkább az apjával tudja megbeszélni ezeket a dolgokat, ha lányom akkor pedig velem. Az én puncim miért érdekelné a gyerekemet?
2019. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, én természetesnek gondolom.
2019. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok későbbi kérdésnek és problémának elejét lehet venni, ha a gyerek nulla éves korától olyan családban nő fel, amelyben természetes, hogy anyut-aput meztelenül látja, pl mikor öltözik vagy fürdik.
2019. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szoval a nök nem szembesulnek ezzel?
2019. dec. 27. 13:46
 6/7 A kérdező kommentje:
egy nő se erezte,hogy a puncija izgalmat vált ki ha spontán meglathatja otthon a fia?
2019. dec. 29. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Megmutatom élőben
2022. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!