Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ezt ti miért csináljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezt ti miért csináljátok? Vagy nem mindenki "játszik" így? 20L

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel néha szexelni szoktam, de nem taliztunk egy ideje.

Mikor meghallja a közös ismerősünktől h más pasi leszólított, vagy hasonló akkor el kezd féltékenykedni, érdeklődni, és sokat írni, de van olyan időszaka is mikor nem keres napokig.


A pasi 20 évvel idősebb nálam


2019. dec. 23. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Se veled se nélküled érzése lehet!

Nem tipikus, de eléggé veszélyes is lehet!

2019. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak szért furcsálom mert megbeszéltük, vagyis a pasi mondta h csak szexet szeretne, és most nem értem h néha miért viselkedik így?
2019. dec. 23. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Miert baj az, ha vkit vonzanak az idosebb pasik? Eleg gyakran irogatnak hisztis huszoneves pasik, mintha nekik fajna.

Mivan, bantja az egotokat, hogy vkinek meg negyvenesen is elobb jut fiatal pipi, mint nektek? :D

2019. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Vicces, hogy senki nem hajlandó beismerni, hogy vannak érzelmei.

Pasi, akivel néha szexelni szoktam... Nem találkozunk egy ideje... Aztán kiderül, hogy ez az "egy ideje" csak napokat jelent.

Felvilágosítlak: szeret! Ragaszkodik hozzád! Ezért aztán, természetesen féltékeny. Más oka lehet, hogy nem vagytok még együtt, talán épp az, hogy te nem akartad.

2019. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

o#11

Nem csak napokat jelent mikor azt írtam h nem talizunk egy ideje.

És igen tudom h csak szexre kellek neki ezt megbeszéltük már a legelején vele, és azt is tudom h több szeretője is van, csak nem értettem h akkor miért viselkedik néha furcsán, de itt megkaptam a választ.

2019. dec. 24. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:
#5! És te szeretsz sokadik lenni?
2019. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!