Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek a popsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a popsi szexet? (csak lányok! )

Figyelt kérdés
Probaltatok már? Mi az ami kellemetlen vagy nem jó és figyleni kell rá?
2019. dec. 24. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

Legjobb.


Hát alapos előkészítés... akinek nincs ellenére, nyalás. (Én nem várom el)

Punci simogatás, utána az ánusz. Aztán bő síkosítóval lehet ujjazni. Ha 2 kényelmesen befér (nem fáj, nem feszít stb), meglehet próbálni, lassan.

2019. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Èn már kitapasztaltam, hogy az, hogy fáj-e az attól függ èn lelkileg mennyire parázom rá. Nekem mikor volt barátom reggelente arra èbredtem, hogy ezt akarja nem kèszültünk órákat elő erre csak betette nagyon sokszor egyántalán nem fájt. Amikor fájt akkor lelkileg aggodtam túl ès egyántalán nem az számított, hogy mennyi ideig kèszültünk rá.
2019. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!