Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha visszahúzódó, csendes, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszahúzódó, csendes, és nem vagyok teli önbizalommal akkor sosem lesz olyan lány aki szeretetből fog velem szexelni?

Figyelt kérdés

Eddig sosem találtam még barátnőt. Igaz hogy nem sok lánynál próbálkoztam, mert így nem olyan egyszerű.

De az eddigi próbálkozásaim alapján úgy érzem hogy kicsi az esély hogy barátnőt találjak, vagy olyan lány kéne aki tényleg megszeret, és elfogad így és segít eleinte az ismerkedésben.

Létezik olyan lány aki összejönne egy ilyen fiúval.

Kinézetre nem vagyok ronda, sem elhízott. Sokan nem értik miért nem volt még, de persze ezt csak a kinézetem alapján mondják, ha beszélgetnek velem akkor rájönnek hogy miért:/


2019. dec. 25. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Azért nagyon nehéz a helyzeted, mert a csajok általában a hangos, feltűnő pasikra figyelnek fel. Ennek biológiai okai vannak.

Persze csak a tapasztalataimra tudok hagyatkozni (nem ismerlek téged), de lehet az a probléma, hogy a lányok egyből friendzone-ba helyeznek el, mert nem érzik, hogy másként közelednél feléjük. Velem rengetegszer volt olyan, hogy kölcsönösen tetszettünk egymásnak egy hasonló kaliberű fiúval, de úgy éreztem, hogy nekem kevés az, ahogyan demonstrálja az érzéseit felém, ezért a végén csak barátságba torkollott a dolog.

A kérdésedre válaszolva: persze, hogy TÉGED is megszerethet egy lány, viszont szerintem mindenképpen érzékeltetni kell vele a szándékaidat, nehogy aztán a személyiséged miatt félreértelmezze azokat!

Remélem nem fogalmaztam túl zavarosan.

Sok sikert neked! Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb jön egy lány az életedbe, aki szerelemből fog veled szexelni.

Te nem szoktál ilyen helyzetbe kerülni? Hány éves vagy egyébként?

(17/L)

2019. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Neurotech ***** válasza:
30 fölött majd kevesebbet számít az, hogy mennyire vagy vagány, illetve addigra már egyre több lány kitombolja magát és egy megbízható partnert keresnek, férjet, akivel már lehet tervezni gyerekeket (vagy ha már van akkor akkor segít felnevelni) Igaz már "a szerelem más nyugodtabb" előtérbe kerül a biztonság. Mégis arra biztatlak (kort nem írtál) de ne hagy ki a párkapcsolatokat addig, sokat veszítenél. T
2019. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok.


Én is abban bízok hogy pár év múlva olyan párt fognak keresni a lányok akikben megbízhatnak, és nem olyat aki minél feltünőbben viselkedik. De én már most szeretnék barátnőt. De szinte minden lány bulizós, és neki egy ilyen fiú nem kell. Én nem járok bulizni.

2019. dec. 25. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Sosem lesz csajod.


Kérjük a következő lelki roncs sérült fiúk újabb kérdését.

2019. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén... én egy ilyen partnertől nem érzem, hogy megtudna védeni például. Partnert, társat akarok, nem egy félènk kisfiút.


De biztos van olyan domináns nô, akinek ez a vágya. Szóval ne csüggedj.

2019. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!