Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt hogy észrevettétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy észrevettétek?

Figyelt kérdés
Gyakoris anyukák, volt veletek már olyan hogy a kamasznál idősebb fiatok intim méretét úgymond észrevettétek? Nem perverzióra gondolok.

2019. dec. 26. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok a fiú. Kiskoromtól bugyi nélkül, csak pizsamagatyában tudok aludni, vagyis szabadon lóg a farkam. Reggel, mikor felkelek és kimegyek a WC-re, többször is előfordult, hogy apám vagy anyám meglátott. Egyszerűen másképp nem tudtam megoldani. Nem mondtak semmit, ez van. Semmi perverzió nincs a sztoriban.
2019. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de szerintem a kerdezoben van perverzio.
2019. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonlo mint az elso valaszolonak, sokaig en is ilyen pizsamaban aludtam es reggel merevedesnel nagyon latszott amikor kimentem mosdoba pl nem tud az ember mit csinalni. De ebbol nem csinal senki ugyet jo esetben.


Illetve egyszer furdobe a kadban fekudtem csak relaxaltam meg minden es bejott es nekem teljesen allt:D

De kiment azonnal meg nem kerultek ilyenek szoba utana.

2019. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!