Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok 25 cm-es pénisz mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 25 cm-es pénisz mellett adnátok esélyt a pasinak ha a személyisége megnyerő?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne, hogy a srác akivel randiztok ekkora mérettel rendelkezik adnátok neki esélyt ennek ellenére vagy egy ekkora méret már egyből elutasítást kapna, függetlenül a pasi személyiségétől?

(És igen a kérdés rólam szól, valóban ekkora a méretem sajnos.. Képet tudok róla mutatni)

25/F Köszönöm előre a válaszokat!



2019. dec. 27. 08:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem
2019. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
En voltam 21/6 centissel màr,hozzàszoktam egy idö utàn és jò is volt,az elején azért ez is nagy volt,de hozzà kell tenni hogy a tulajdonos is 25öt mondott,és fél év mùlva tényleg ràmértünk poénbòl,akkor derült ki hogy a 25 az "csak" 21:D ..kivancsi lennek a képre hogy te is csak tùlzol e vagy tényleg létezik:-D 32/L
2019. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj, hogy a 25 centije jó esetben is max. 15, mert egyrészt a farok hosszát nem a s*gglyuktól kell mérni, hanem a farok felső oldalán, a bőrt nem benyomva, másrészt alanyunk jó eséllyel a vonalzót sem tudja használni.
2020. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 jdfGabrella ***** válasza:
Ez már nekem túl nagy.
2020. jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát, adnék neki egy esélyt, de nem működne szerintem a dolog.. Az nekem már túl nagy. :/ Akármennyire szeretném a pasit, hosszútávon nem működne. Nekem a 20 cm is túl nagy, nemhogy 25..
2020. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem utasítanám el , mindenképp kipróbálnám , hátha
2020. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%

Erről eszembe jut egy régi vicc:


Elmegy a pali a prostihoz és közli vele az elején, hogy neki irgalmatlan nagy pénisze van, valahogy oldják meg a szexet. Megnézi a prosti, mondja neki, hogy kössenek rá a közepére egy törölközőt és csak addig tolja be. Elkezdik csinálni, a nő eléggé élvezi, a csávó suttyomban leszedi a farkáról a törölközőt és már tövig nyomja a nőbe, anélkül, higy az észrevenné. Eltelik így 10 perc, majd a nő megszólal: drágám, most már leszedheted a törölközőt!

2020. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak ha elfogadja, hogy kb a fele megy be.
2020. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem lenne értelme.
2020. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!