Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak lányok akik élvezik az anált?

Figyelt kérdés

Én azt nemhiszem el, rendesen bedugtok oda valamit ha meg pasitok van be hagyjátok tenni a farkát?

És mi az élvezetes benne?

F/23



2019. dec. 28. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem vadállat módjára csinálja a pasi, akkor lehet élvezni igen.


18

2019. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen, vannak ilyen lányok, de nem sokan.
2019. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Vannak akik tolerálják valami bizarr, szomorú okból, de soha az életben nem lesz senkinek sem olyan élvezetes, mint a rendes szex.


Aki TÉNYLEG élvezi, az nagyon, nagyon ritka.

2019. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
igen nekem alkalmi parterem mondta hogy oda is szereti es kemenyen is. lehet sub volt...
2019. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Az érzékeny testűek igen. De nem olyan sok ilyen van, mint amennyi bevállalja a pasija kevéért.
2019. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
81%

A múltkor pont egy ilyen csajjal voltam. Hajnal 5.20kor már oda kérte a faxt.


Női szempontból nem tudom megmondani, de tény, hogy eddig 15ből 1 lány élvezte.

2019. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Mondjak a partnerek, hat persze, hogy mondjak. Meg akarnak felelni!

Megis, nincs mogotte prosztataja, mi a franctol lenne egyenesen jo? Mint mutet elott nem enni, beontes, seggzuhany.

Konnyu nekem, de ha tizedennyire tetszenek a masik nemnek, akkor sem mennek bele olyasmibe, ami nekem nem kell.

2019. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos létezik ilyen álom nő!
2019. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,lehet ott is élvezni.

Kár is ebbe férfi szemmel belegondolni, hogy vajon miért élvezi aki élvezi. Valóban sok embertől hallottam már,hogy csak a pasija kedvéért engedi.

Bedugni nem nagyon szoktam semmit,max ha nagyon belelendülök a masztiba ritkán az ujjamat.

De ha el vagyok lazulva és ügyes a partner akkor az egy másfajta élvezetet nyújt,mint a hagyományos szex.

Viszont egyetértek az egyik előttem szólóval abban,hogy a hagyomásnál nem jobb.

2019. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem, szerintem izgato. Plusz az is izgato hogy latom milyen sokat szamit ez 1-1 pasinak es mennyire elvezik. Magamnak maszti kozben plugot szoktam berakni. Hogy mi az elvezetes benne? Hat ezt nehez leirni. Miert, neked mi az elvezetes abban ha a punciban vagy? Csak jo erzes es kesz:D

23L

2019. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!