Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek melyik a szebb, melyiket szeretitek jobban? Amikor a merev péniszen teljesen le van húzódva a bőr vagy amelyiket lehet húzgálni a makkon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Helyből vagy neki szaladásból tudtad össze hozni ezt a kérdést ?
2019. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért kell ezen csodálkozni?Olyan furcsa ez a kérdés?
2019. dec. 28. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
A második
2019. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Egy nem metelt peniszen mindkettot meg lehet csinalni. Vissza is lehet huzni de alapjaraton a makkot elfedi a bor. Nem tudom arra iranyult a kerdes hogy boros penisz vs metelt vagy arra hogy maga a penisz hogy nez ki jobbana boros: ha visszahuzom a bort rajta vagy ha rajtahagyom a makkon. Elobbire a valszom hogy a borost preferalom. Masodikra a valasz az hogy nekem jobban tetszik mikor meg rajta van a makkon a bor. Persze ha mar all a farok es ott vagyok biztos elkezdem verni/szopni es akkor mar igyis ugyis huzodik a bor le fel

L

2019. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt.
2019. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 egyébként nincs igazad.


F (és nem metélt)

2019. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!