Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 19 éves fiúnak előny vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves fiúnak előny vagy hátrány ha kisfiús arca van, lányoktól kérdezem kort is írjatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez párkeresés szempontjából hátrány vagy sem, mert én azt vettem észre hogy hátrány mert nem nagyon merek odamenni lányokhoz, félek hogy mit szólnak vagy azt hiszik hogy fiatalabb vagyok nállunk.

2019. dec. 28. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátrány.
2019. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipoben járok.19 évesen sztm is hátrány,kivéve ha mákod van és találkozol egy olyan lánnyal akinek épp a kisfiuk jonnek be.Viszont a haverjaid 30-40 évesen már mind lefognak robbani.Te meg akkor leszel csucsformában kulsoleg is..
2019. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha 16-17-nek nézel ki, az nem baj. Viszont ha 12-13-nak, az már igen.
2019. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
KB 17 nek nézek ki.
2019. dec. 29. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Én 29 évesen olyan 18-19-nek nézek ki. Szinte mindig elkérik a személyimet, mindenki letegez, a kinézetem alapján senki nem vesz komolyan.

Bocsi, hogy nem lányként válaszolok, de egyértelmű hátrány.

2019. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Önértékelési problémáid vannak. Ajánlom keressél föl egy pszichológust, mert súlyos bajokhoz fog vezetni ez a életben, már most.
2019. dec. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány, csak olyan lányt kell keresni, akinek a te típusod jön be. Nekem pl. világéletemben a “kisfiús” srácok tetszettek. (De csak élőben ismerkedem, ezt leszögezném.)
2019. dec. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Elony. Tavaly volt 17 eves fium is. (Edzotarsam volt regebben)

N/36

2019. dec. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tíz év múlva előny lesz. ;)
2020. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már csak azt lenne jo tudni, hogy honnan lehet sejteni, hogy az illeto valoban nem 17-18-19 éves? 🤔 Szerintem ez több nőnek bejön, mint gondolnátok, de mivel sajnos első látásra fiatalnak néztek ki, le is zárják magukban a témat. :(

Esetleg társkereső?

De kérlek, ezt az egyet ne tegyétek, hogy nem mentek oda lányokhoz. Ha tudtok értelmesen megnyilvánulni, beszélni, nem vagytok erőszakosak, nyilván nem mindenkinek, de idővel lehet annak az egynek be fogtok jönni, aki hozzátok illik, és akivel kiteljesedhet az életetek. Csak tarstatok ki! ;) Mosolyogjatok sokat, semmiképpen ne tűnjetek búvalbéleltnek, mert akkor valóban úgy nézhettek ki, mint egy dackorszakát élő "kamasz"! :D :(

Es ami a legfontosabb, ha ápoltak vagytok (de ugyanakkor nem frusztrált divatKen-ek), akkor már félig nyert ügyetek van egy olyan hölgynél, aki szívesen megismerne jobban titeket.

Beszélgetésre tudom ajánlani a Szabó Ervin Fővárosi Könyvtárat. 😅😉

2020. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!