Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Akivel elkezdtem ismerkedni lány ő pár héttel később összejött egy nálam jobb fiúval. De én megszerettem őt, és ezt ő is tudta. De nem mondott semmit és tovább talákoztunk. De akkor már bunkó volt. És lekoptatott.

A lányok tényleg ennyire semmibe veszik a fiúkat. Tudom hogy ők válogathatnak, de nem gondolnak abba bele hogy ez milyen rossz érzés.

Meg az is hogy minden lánynak a rossz fiú kell, pedig már ez a lány csalódott de még is. Szerintem "jo" fiú vagyok, gondolom emiatt nem kellek. De miert nem megbízható fiút keres egy lány?

Ez megcsalásnak számít?

Eddigi visszautásítások is rosszul estek, de ez másabb ez a lány nagyon a lelkembe taposott. És a hetek óta nagyon szarul érzem magam miatta.

Már nagyon sokat csalódtam a lányban.


Ha én jó fiú vagyok és sajnos elég érzelmes akkor adjam föl az egész ismerkedést? Minden lány visszautasít engem.


2019. dec. 29. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy számítana megcsalásnak, ha sose voltatok együtt?


Komoly baj van a fejedben.

2019. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

Barátom, megint te vagy az?

A csaj még csak annyit sem mondott neked, hogy szimpatikus vagy, legalábbis a múltkor....


Nem megcsalás, mivel semmi az égegyadta világon nem volt köztetek.

Egyelek meg, kapjál magadhoz, nem akkora nagy gond ez.

2019. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen. De attól még megszerettem őt, és teljesen úgy tett mintha ő is, aztán amikor lett jobb akkor rám már szart.

Szerintem nem csak az a megcsalás ha mással szexel hanem ha egy más ember lelkét becsapja.

2019. dec. 29. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Téged anyukád csapott (csalt meg) be azzal, mikor azt mondta, hogy felnőttél fiam.


Egy gyerek szellemi szintjén vagy.

2019. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek ilyenek.En egy noben sem biznek meg soha !
2019. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valaki mondja már el könyörgöm, mi az hogy rosszfiú??

Te mitől vagy jófiú?

2019. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő attól jó fiú, hogy sosem megy ki a szobájából.
2019. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csalt meg mivel nem voltatok együtt ugyebár. Egyszerűen csak tetszett egy csaj az meg mást választott. Ez van, fordul elő ilyen időnként, felejtsd el és udvarolj inkább olyannak aki viszonozza is és nem egyoldalú a dolog (meg nőj fel fejben).
2019. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!