Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek vonzó egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Nem sok sikerem van a lányoknál amiatt kérdezem.

Nem vagyok túl határozott a lányoknák. Félek hozzájuk közeledni mert nem volt még barátnőm.

A kinézetem átlagnál kicsit vékonyabb testalkatú vagyok, 192 cm magas. Az arcom átlagos-helyes között van mások szerint. Eléggé érzelmes vagyok fiú létemre. Nagyon rosszul tud esni az ha elutasit egy lány. Komoly kapcsolatot szeretnék csakis, és a lányokat nem szoktam hülyíteni.

Az ilyen fiúk mint én találhatunk barátnőt?

Én csak a menő, beképzelt fiúkat látok lánnyal általában.


2019. dec. 29. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Milyen érdekes, hogy a "felnőtt párkapcsolat" rovatban a 170 centijükre fogják, hogy sikertelenek a lányoknál, te meg itt vagy 192 centisen, és hasonló gondod van. Hát ebből is látszik, hogy nem a méret a lényeg.


A lányok egyébként a harározott pasikat szeretik. Tehát szerezz önbizalmat, és probléma megoldva.

2019. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Én csak a menő, beképzelt fiúkat látok lánnyal általában.

Nem kevered te ezt részben össze a határozottsággal?

2019. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolonak: baromi frappans. Szerezz onbizalmathoz egy elet nem eleg gyakran.

A tettetett onbizalom pedig nagyon rosszul all.

Van ilyen lany, persze az kell, hogy neked is tetsszen. Ha az elet nem hozza az utadba, akkor nem sok eselyt latok arra, hogy felcsipj valakit. Sokkal inkabb a T betus vagy egyeb tarskereso. Tobb olyan fenykep, amin jol latszik, hogy nezel ki a valosagban. Keves duma! Csetelni remalom, de inkabb keveset mondj, mint elszurd. Barmennyi kudarc, atveres, lelki nyomor van a tarskereson, ma mar mindenki fent van, nemcsak a "maradek". Az eselyek egyszeruen itt a legnagyobbak.

Kitartas, nem tul komolyan veves a kezdeti fazisban es lapozni tudas huszadszorra is.

Kezdd el.

2019. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy találhattok baratnőt :) ! En imadom a magas pasikat bár en eleg kicsi vagyok😂😂 . Kicsit több önbizalom es legy határozott és már lesz is baratnőd :*
2019. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj azok alapjan amit irtal teljesen jo eselyeid vannak. Probalj kicsit magabiztosabb lenni, lehet ott hibadzik a dolog. Sot biztos. Ne felj beszelgetni, tarsalogni. Nem is kell feltetlen ismerkedesi cellal de beszelgess nokkel csak ugy. Segiteni fog:) a kulsoddel valoszinuleg nincs gond, de a noknek kell, hogy egy pasi hatarozott legyen valamilyen szinten. Ha erre ragyursz hidd el lesz baratnod:)


Arra ne legyel feltekeny hogy a meno bunko szepfiuknak van baratnoje, mert azok a nok olyanok is:D gondolom neked normalis csajszi kene;)

2019. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!