Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő akit felizgatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akit felizgatott maga a szoptatás? Nyilván ez nem döntés kérdése, úgyhogy nem erkölcsi kérdés, hogy helyes e vagy nem

Figyelt kérdés
akik nem szoptattak feleslegesen irnak

2019. dec. 29. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Beteg vagy!
2019. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A páromnak orgazmusa is volt tőle. Igen, ez nem döntés kérdése. Több nőt ismertem akik nem szégyelik hogy szabályosan elélveztek szoptatás közben. Természetes dolog, az is egy erogénzóna.
2019. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kettes hozzaszólónak igaza van.a nőknek tabu bevallani..
2019. dec. 29. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez qurva nagy 😂😂😂😂
2019. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

De ez miért gáz kedves női társaim ? Én élvezem , ha közben pedig még a nyakam általi izgalom is ér, akkor simán előfordul közben az élvezés .


Nem kérek negatív kommentet !


N

2019. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Most nem értem...

Amikor a fiú szopatja a lányt vagy amikor a baba szopja az anyja melleit .. :-??

2019. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kismamaknak szolt a kérdés akik valojaban szoptatnak
2019. dec. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!