Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan pasit, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan pasit, aki gruppen szexben vesztette el a szüzességét? Heteró kérdés, két lánnyal, vagy 1F+1L társaságában. Hogy történt az eset? Hány évesek voltak a gruppen szereplői?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Tök mindegy hogy gruppen vagy nem. Akkor is azzal az eggyel vesztette el, akinek először betette.
2019. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer egy fesztiválon sátraztunk 3-an, legjobb cimbim meg barát barátnője 😃 a lánynak ő vette el a szüzességét még korábban, de én is bejöttem a lánynak.


Idióta haver kitalálta hogy mi lenne ha "bedobná közösbe" és felváltva megdugnánk, elveszteném végre a szüzességemet. Akár bele is ment volna a csaj, pár pia után. Mert tényleg bejöttünk neki mindketten.


...

Én mondtam nemet mert szerintem durván undorító lett volna. Másnap nem bírtam volna tükörbe nézni. Ráadásul tudom hogy haveromnak 18-19 centis rönk vastagságú farka van, nekem csak 16os átlag méret. Mellesleg pont azzal a lánnyal járt úgy, hogy visszakérdezett a lány "bent van már? Nem érzek semmit"...bVannak lányok akik 18-19 centis vastag farkat sem éreznek méretben... anatómia.


Szóval hálisten nemet mondtam. Később barátnővel, tablettával, gumi nélkül egy franciágyon náluk vesztettem el. Jó élmény volt.

2019. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ismerek ilyen illetőt. Igazából nagyon élvezte, de mivel egyszeri alkalom volt, utána nagyon sokára jött a következő alkalom, mire besajozott, és szegényen látszott, hogy majd bele zakkan, hogy semmiféle második menete nem volt.
2019. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy régi ismerősöm. Akkoriban gondolkoztunk a barátnőmmel a hármason és őt izgatta iszonyatosan, hogy ő lenne az első az ismerősömnek és örök élmény volna.

Mindenki élvezte. :)

2020. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!