Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prud voltam az agyban, azóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prud voltam az agyban, azóta nem keres. Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfivel, majd lefeküdtünk 2x és sajnos kritizált, hogy nem vagyok elég bevállalós, majd eltunt szó nélkül. Ő idősebb is tőlem és nem engedtem neki a nyalást, mert féltem, hogy nem jó illatú vagyok ott (előtte volt ilyen gombás fertőzésem 2 hétig és nagyon komplexusos lettem), de próbáltam kompenzálni azzal, hogy orálisan kielégitettem, illetve több pózban is csináltuk. Valamiért szerinte prud vagyok és azóta nem igazán akar találkozni. Nekem ő volt a 2. ember, akivel lefeküdtem, nagyon a szivemre vettem, nem merek lefeküdni egy ideig senkivel. Hogy tegyem túl magam ezen?:(

22/L


2019. dec. 30. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Privátban a sok kanos fiú elfogja veled felejtetni ezt a szörnyű, tragikus emléket. Csak fogadd be őket.
2019. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a prűdséggel volt a baj, csak ennyit akart.
2019. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy, mit gondol egy férfi, akivel néhányszor találkoztál? Keress olyan partnert, aki megfelelő számodra!
2019. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Velem is volt olyan, hogy lelombozó volt a lány. Unalmas volt az ágyban és ezért nem is láttam benne túl sok fantáziát így hamar vége lett.

Ha nem szeretnél változtatni azon amilyen most vagy, akkor is lesz olyan akinek így is jó leszel. Igaz nem lesz valami izgalmas szexuális életetek.

Ha szeretnél rajta változtatni, akkor pedig előtted a küzdés. :)

2019. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Így van, szexpartnert keresett, te meg gondolom kapcsolatot.

Ne aggódj, ha minden lyukat betömött volna rajtad, akkor se maradt volna sokkal tovább.


Nagy levegő és lépj tovább. Ez mindig benne van a pakliban, ha ismerkedsz.

2019. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj, hogy én beleszerettem és nagyon rossz, hogy leértékelt az ágyban.
2019. dec. 30. 15:52
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért ennél lehet többet is? Dyk.
2019. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#5 Ez miért olyan biztos? :D Ha egyedül álló vagyok, akkor mindig kapcsolatot keresek. Aztán kipróbáljuk egymást és van hogy egyszerűen nem jó. Ezért vagy azért. Ez is lehet egy ok, hogy nem jó a szex. Ez tökre benne lehet.
2019. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam unalmas, csak nem engedtem elsőre mindent,azt hittem, majd kialakul a bizalom, de mindegy mostmár.
2019. dec. 30. 15:57
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
🤷‍♂️
2019. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!