Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tud egy izmos vékonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy izmos vékonyabb pasi szexuálisan vonzónak találni egy dagi csajt?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire menő lett h a pasiknak a dagi lányok kellenek mikor sokkal több szebb vékonyabb csajt megkaphat? Számomra ez nagyon kiábrándító
2019. dec. 30. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
egyszerűen az vonz egyszerűen szeretem a telt idomokat, simán vonzónak tartok egy 100kg feletti nőt is
2019. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a személyiségük szimpatikusabbak, mint a vékony lányoké. Nem minden a külső.
2019. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok vekony de nagyon dagadt sem de a mellemen latszik hogy nem vagyok nadszal.
2019. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tökmindegy? Mindenkinek az tetszik, akit akar.
2019. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert olyan az ízlése?! Mi ebben a "menőség" kérdése. Ha vkinek nem a vékony lányok jönnek be, akkor ez van. Minek kellene neki, akkor sok vékony csaj. Főleg, ha neki nem az a szép, vonzó.
2019. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy a férfiak ízlése jóval változatosabb, mint a nőké, így van, akinek a ducibb nők tetszenek. Vagy az is lehet, amit a 2-es mondott, hogy a lány személyisége tetszik neki. Nekünk az is jobban számít, mint nektek lányoknak.
2019. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy valaki vékony, nem jelenti azt hogy szebb is.

Én pl egyátalán nem vagyok vékony, de a legtöbb vékony lánynál szebb vagyok, jobban nézek ki.

Szóval nem az miatt kell valaki valakinek mert hogy vékony vagy dagi..

2019. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tud egy elvileg értelmes ember ilyen hülyeséget kérdezni?


Mi közöd van hozzá? Mindenki mást tart szépnek...

2019. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

O-ó, milyen savanyú a szőlő :D

Valószínűleg a kérdezőt pofára ejtette valami pasi egy ducibb nő miatt és a hejcegnő nem tudja feldolgozni hogy legyőzték.


Talán az a dagi csaj nem ilyen szánalmasan felszínes, és nem annyira megkeseredett hogy mások alázásával legyen elfoglalva, és ezért már csak a személyisége miatt is jobban bejön a pasinak. Csak tipp 🤷‍♀️

Tökmindegy hogy nézel ki ha rosszindulatú vagy.

2019. dec. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szereti őt? Erre nem gondoltál? Ha szeretünk valakit,az vonzó.
2019. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!