Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A maszturbáció is női privilég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maszturbáció is női privilégium?

Figyelt kérdés

Ha egy nő állandóan masztizik az szexi, de ha egy pasi veri állandóan, az egy lúzer. Persze vannak kivételek, akik nagyon sok tesztoszteront termelnek, de emiatt a kinézetük és a testbeszédük is olyan önkéntelenül, ami vonzó a nők számára, ezért nincsenek problémáik a szexuális érvényesülésükben.


De a legtöbb hímnenűt mindenféle negatív és mélyreható fizikai és szociális konzekvenciákkal riogatják, és a maszturbációs szokásokat nevezik meg a csajozási sikertelenségek egyik okaként. Persze ezt is több rétegen keresztül közvetetten, hogy igazán megfoghatatlan legyen a folyamat és emiatt sokat őrlődjenek és szenvedjenek a pasik, mivel tehetetlennek érzik magukat, illetve az elvárások által megfojtva.


Ugyanis nem azt híresztelik, hogy ha valaki sokat veri, akkor nem fog kelleni a nőknek, hanem úgy adják elő, hogy ha sokat veri, akkor nem lesz motivált, visszamarad az életben és emiatt nem fog kelleni a nőknek. És ez egy sokkal nagyobb érzelmi terhet ró a pasikra. Persze értem én....hulljon a férgese...csak az a szomorú ebben, hogy a közvéleménnyel ellentétben nem annyira felelősek ebben az illető pasik, mint amennyire rájuk mondják.


Persze ez még nem mind a probléma gyökere, egyszerüen csak arról van szó, hogy nem minden pasi jó genetikai anyag, azaz nem magas, nem jóképü, nem erős, nem menő.


És ha még ez nem lenne elég, még csak nem is elégitheti ki magát annyiszor, mint a nők, akik egyébként alapból sokkal többet és sokkal jobb partnerekkel szexelhetnek életük során.


2019. dec. 31. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ki a f&@szt érdekel mennyit vered?
2019. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Allandoan vered luzer vagy fuj:(
2019. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem a nők privilégiuma, aki kiveri annak nem fog annyira nő kelleni. Meg akinek csak erre kell a nő az nem is lesz siketes. Menj olvass utazz fedezd fel a világot, meglátod a kapcsolatokkal sokkal minőségibb lesz az életed akár egy jobb társat is találsz.ha boldog vagy.

Akinek nagyon magas a tesztoszteron szintje nagyon férfias és csupa ször. Hidd el ez sem mindig előny.

Én azt mondom,hogy mindenki tegye ahogy jó neki. Én elsőnek megismertem önmagam utána nagyon sokat dolgoztam majd jártam a világot. Végül egy csodás túrázós nyitott kedves okos barátnőre leltem.

2019. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi ez a hiszti ?

Kérdező. Mindenki annyit maszturbál amennyit akar nemtől függetlenül


Annyi hogy mi nők nem kötjük mindenki orrára nincs baj a f veréssel azzal van vak hogy mindenki azt hosszú h egy férfinek csak a szex lehet elég jó ami hülyeség. Ha nekünk nőknek tud intenzív és jó lenni egy punci simi úgy egy férfinak is lehet ennyire kielégítő a f húzogatás... Nem attól leszel férfi ha folyamatosan punába vagy

2019. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem senkit nem érdekel ki mennyit maszturbál. Senkitől se hallottam még hogy úgy vélekedik hogyha egy pasi masztizik akkor az lúzer, nem tudom ezt honnan veszed. Mindenki annyiszor csinálja ahányszor akarja.
2019. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

jaaaa, csak ha csajjal vagyok és nincs potencia, akkor csak éghetek....mivel ha azt mondom hogy kivertem, és azért nincs vérnyomás, akkor forgatja a szemét, hogy biztos nem kivánom, vagy más csajjal voltam.


leesett az állam, amikor megtudtam hogy a nők nem értik meg, hogy a pasiknak a zacsiban lévő anyagtól függ a vágy mértéke.

2019. dec. 31. 12:47
 7/16 A kérdező kommentje:

egy kő alatt laktok amugy?


interneten napi szinten szembejön ez a NO FAP téma, ettől várják sokan a megváltást. 'ne verd és megváltozik az életed'

2019. dec. 31. 12:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Nőként nem veszítesz energiát maszturbáláskor, ellentétben a férfiak magömlésével, de azt csinálsz, amit akarsz, még prostizni is elmehetsz, ellentétben a nőkkel (akiknek erre jóval kevesebb lehetőségük van).
2019. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

a nők is azt csniálhatnak amit akarnak.


A nők csak beképzelik, hogy a pasikat nem akarják megszégyeniteni úton utfélen...mondjuk igaz, minket konkrétan folyton el akarnak taposni.


Azt hiszed, hogy csak ugy odamegyek aztán bármit csinálok? Állandoan belémköt mindenki. Nyilván meglepő az infó, mert te a magabiztos pasikból indulsz ki akik meg tudják védeni magukat, de bennem csak az áldozatot látják.

2019. dec. 31. 13:02
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Fordulj pszichológushoz az üldözési mániáddal.
2019. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!