Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha baromira vagyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha baromira vagyom hogy mas novel is szexelhessek olykor de baratnom van?

Figyelt kérdés
tenyleg szakitani kell ha ilyen vagyaim vannak ? ez szerintem normalis hogy idonkent mas not is megkivanok
2019. dec. 31. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is normális és a legtöbb férfi vagy attol szenved hogy nem teszi meg vagy attól hogy megtette. Én nem tudom meliyk lenne a jobb :(
2019. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
normálisnak normális, de a megcsalás egy döntés, amit tudsz befolyásolni. szaktís vele vagy tanulj meg bírni magaddal és legyél hűséges
2019. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tarts barátnőt,csak szexpartnereket,problema letudva.
2019. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez minden férfibe bele van kódolva.Az állatvilágban is a himek mindig másik nőstényre vágynak .

Most akkor látod ,miért is van ez a rengeteg válás .

2019. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfiak valóban így vannak kódolva. Nekem nem régóta feleségem van, de továbbra is bennem van a vágy, hogy néha megdugjak egy fiatal kis lánykát. Azonban éltem eleget, és el tudom nyomni ezt a vágyat, mert tudom, hogy azzal végülis nem lenne jobb, és csak az életemet tenném tönkre, így soha nem fogom megtenni. A feleségem nélkül pedig nem tudnék élni. Ne nősülj meg, amíg úgy érzed, hogy nem dugtál meg elég puncit, ennyi. 40/F
2019. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális. Csak a szerelem monogám, az meg az emberek többségénél elmúlik, szeretetté mélyül pár év alatt.
2020. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!