Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexel kezdeni az új évet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexel kezdeni az új évet?

Figyelt kérdés
Állítólag azt fogod csinálni egész évben amit január elsején csinálsz. Ezért arra gondoltam szexel indítom az évet.Mivel nincs barátnőm kinéztem egy MILF-et a rosszlányokról, de még sohasem fizettem a szexért. Szerintetek jó ötlet?
2020. jan. 1. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert akkor egész évben fizetned kell a szexért! Ami a helyesírást illeti, aki január 1-jén szexel, az szexszel indítja az évet.
2020. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
A prosti gázabb minthogy szüzen halj meg.
2020. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

2:

Épp fordítva a gáz. Ki akarna kezdeni egy tapasztalatlan férfival? Senki, elmondanám neked.

2020. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt elbuktad,mert éjfélkor kellett volna csinálni.
2020. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miért éjfélkor?még most is elseje van.
2020. jan. 1. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a mondást meg nem hallottam 😜

En nem akarom ezt csinálni ::(( nem az én dolgom.

Én csak könnyítettem magamon egy jó forró kád vízben, és a pezsgő elvette az eszemet, egy kicsit be csicsentettem....

Az evet ezzel zártam és ugyan azzal nyitottam 😀

A szilveszter éjjel , forró pezsgő fürdő és a jéghideg ittal volt a bűnös . 😊na és az elmaradhatatlan magány. 😭

2020. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6:

Nem perzselt meg az a jó forró víz?:D

2020. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább nyelvtannal indítsd!


Szex + (-val,-vel) = szexszel


Szívesen! 😇

2020. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor nyugodtan. Ez olyan mint egy utazás, csak az többe kerül.
2020. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!