Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kialakítani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kialakítani?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és még mindig mindennap kiverem vagy 6x. Ha az utcán járok, csak a puncikat látom és arra gondolok, hogy fúh de bele szagolnék, beletenném az arcomat, még a seglukát is kinyalnám és kiszopdosnám neki a finom zseléjét stb. Szállítmányozással foglalkozok és számtalanszor volt olyan, hogy egy baromi jó nőnek vittem valamit és a liftben ki kellett csapjam, mert már nem bírtam tovább. De, ha beszélgetni kell a nőkkel, az totál csőd, nem megy. Nem azért szerintem, mert mindig arra gondolok, hogy de meg furulyáztatnám, mert volt, hogy kivertem előtte vagy 3x rá. Konkrétan semmi téma nincs, de igazából nem is érdekel az egész nő, csak nyalnám és szopkodnám a finom illatos punciját. Én pontosan arra vagyok jó, hogy az ágyban mindent megadjak, de másban kevés vagyok. Hogyan lehet a nőkkel ilyen szex kapcsolatot létrehozni? Nekem konkrétan más nem is kell, nem hiányzik barátnő, sem feleség, csak a pina. De az nagyon. Viszont azért, hogy pinát kapjak, nem fogok sem barátnőzni, sem megházasodni. nekem szexkapcsolat kell. Aki ebben pro, az tudna segíteni, hogy hogyan induljak neki a vadászatnak?

2020. jan. 1. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon bunkó vagy, szerintem először is ezen változtass..
2020. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Most ez miért bunkóság?
2020. jan. 1. 22:26
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan olyan oldal van ahol csak szexkapcsolatra éhes nők vannak. Szerintem nagyon egyszerű.
2020. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Van egy olyan oldal, hogy vagyaim.hu és ott van szuper guminő, síkosítóval, illetve van mű punci is professzionálisan kialakítva, jobb mint az eredeti és vihetnéd magaddal a kamionban.
2020. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem prostikat keresek :D Próbáltam már, de más az, ha annak örül, hogy minél hamarabb elmegyek, mert túl sokáig bírom és az nekik csak szenvedés 20-30 ezerért...
2020. jan. 1. 22:29
 6/24 anonim ***** válasza:

Gondolom szűz vagy és nincsenek barátaid, és komplexusaid vannak.

Ha nem így lenne tudnád mit kell tenni.

Először is adj magadra talán akkor felfigyelnek rád a nők és ha felfigyeltek akkor ahhoz beszélni kell. Kommunikálni megtanulni, ha nincs máshol lehetőséged akkor tükör előtt beszélj magadhoz.


Ha pedig totál csak szexelni akarsz menj el k.rvázni. Nem is értem ez miért nem jutott eddig eszedbe. Reményvesztett vagy ez jön le, akkor miért nem keresel nőt a rosszlányokon?

2020. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Randivonal....ott megadhatod, hogy mire vágysz.
2020. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#6 hát ez nem jött be, Csernus doktor xd
2020. jan. 1. 22:36
 9/24 Lazy Lover ***** válasza:
Èn is ilyen vagyok 😂 tele a net sexpartner keresõvel haver vagy be próbàlkozhatnál a csajoknàl
2020. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy neten hiába próbálkozok, leszarják. Most tényleg kapnak 1 nap a nők vagy 1000 likeot, nyílván válogatni fog és én nem is vagyok szarrá gyúrt szét tetovált alkat, meg bmw-m sincs :) Vagy mindig feledésbe merül a dolog.
2020. jan. 1. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!