Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dolgozzam fel hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel hogy nem kellek egy lánynak sem és hogy szűz vagyok még? 22/F

Figyelt kérdés

Egy olyan lányt sem találok akikel ismerkedhetnék. Ha meg mégis akkor meg nagyon rossz vagyok az ismerkedésben. Meg nehezen tudom eldönteni hogy tetszem e a lánynak, és hogy akár e tőlem valamit. Emiatt elég bizonytalan leszek. Meg ugye mivel nem volt barátnőm így nincs sok önbizalmam velük kapcsolatban.

Tudom hogy nagyon ciki hogy ennyi idősen sem tudtam összejönni senkivel. Pedig nagyon sokat próbálkoztam. Sok szép lánynak jöttem be. Ami megint csak elbizonytalanít hogy én miért kellenék neki, emiatt félek közeledni, meg ő hozzájuk kevésnek érzem magam.

Szeretnék barátnőt, de úgy érzem hogy nekem ez nem megy...


2020. jan. 2. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, hogy még szűz vagy, majd összejön, ne parárd túl a dolgot.
2020. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

˝Hogy dolgozzam fel hogy nem kellek egy lánynak sem˝

˝Sok szép lánynak jöttem be˝

Mi a f@.sz van.....?

2020. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jdfGabrella ***** válasza:
Majd csak lesz valaki aki akar járni veled.
2020. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ne görcsölj rá. Majd jön valaki.
2020. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van; vagy úgy teszel, mint ahogy itt javasolják és vársz a sült galambra, vagy fejleszted magadat és megszerzed amire vágysz.

A leírásod alapján külsőddel nincs gond, csak nem tudsz lépni amikor adódik egy lehetőség. Gátlásos vagy. Ezen dolgoznod kell. Legjobb, ha keresel egy olyan hobbit, ami kapcsán sok lánnyal kerülsz személyes kapcsolatba. A legjobb valamilyen társas tánc (pl. salsa), mert ott a fizikai kapcsolat is kötelező. Hidd el, minél több nővel érintkezel, annál könnyebben fog menni.

2020. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idd le magad.
2020. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!