Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha teljesen leborotválnám a fejemet, lenne esélyem, hogy találjak olyan fiút, aki elfogadna így?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy kopaszra nyírom magam, mert régóta nagyon vonz a dolog, csak félek a környezetem reakcióitól. 22/L

2020. jan. 2. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Nagyobb eséllyel fogsz kopaszon találni pasit, mint hajjal. Kevesebb gondod is lesz a hajaddal amikor pasi rád akarna élvezni.
2020. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ne csináld már!
2020. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, van aki a kopasz lányokra gerjed.
2020. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon sok nő szeretné kopaszra nyírni magát, csak nincs elég bátorsága hozzá. Bennem is már felmerült a gondolat, szóval nem vagy egyedül!! Azt ajánlom, hogy először találj egy fiút, akinek tetszel, és vele beszéld meg, hátha támogat benne!!
2020. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Huuu... Nagyon perverz! Tetszik! :-)

Kár, hogy már nem vagyok a "fiú" korosztályban...

2020. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed rá, még szerintem is kifejeztetten érdekes, egyedi megjelenés.
2020. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szelidtigris válasza:
Én még segítenék is.
2020. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy sok pasinak tetszene. Én is túl vagyok már rajta.;-)
2020. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!