Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvastam, hogy egy szatír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam, hogy egy szatír begipszelte a kezét és odament az anyukákhoz, hogy sürgősen segítségre van szüksége, de nem tudja kivenni a telefont a zsebéből, mert be van gipszelve a keze?

Figyelt kérdés
Ezután a történet után megkérte őket, hogy segítsenek neki és vegyék ki a zsebéből a telefont. A zsebe ki volt lyukasztva:D Tulajdonképpen, ti hogy reagáltatok volna erre, mikor megfogtátok volna neki a péniszét? ( ha bejön a pasas és ha nem)

#lyukascsel
2020. jan. 3. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én nem ismerek olyan nőt, akinek 1 ilyen beteg f*asz bejönne! 🤔


33/F

2020. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még ha alapból egy jóképű pasi lenne, akkor sem jönne be, mert a perverziójával elrontana mindent.
2020. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy pofájó nőismerősöm a mutogatós fickónak azt mondta a parkban: - Jé, ez olyan, mint egy fa sz, csak jóval kisebb!

Szóval a meglepetés erejében lehet bízni, de mi van, ha ijedtében görcsösen megragadja, és kirántja a kezét?!

Ha olvastál is ilyet, ne próbáld ki. Egyetlen ilyen reakció, és az életed hátralevő részére levan a gond a nőkkel...

2020. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!