Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ezért rögtön tiltás jár?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezért rögtön tiltás jár?

Figyelt kérdés
Tegyük fel beszelgettek egy fiúval aki nem ront egyböl a hazba, de aztán kaptok egy kepet töle a farkáról. Megtartjátok ilyenkor, vagy oke uristen milyen paraszt, letiltod stb... de sosem indult be akarcsak egy picit is ha pasitól kaptok ilyen kepet?
2020. jan. 4. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
En nem tiltom le
2020. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Én örülnék neki.
2020. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tiltom, csak a beszélgetés ott ér véget
2020. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hellmano ***** válasza:
81%
Na már 2 -nek küldheted is a brédet :D
2020. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én tiltani szoktam az ilyeneket. Ha elotte beszelunk arrol hogy izgatna ha kepet kuldene akkor persze mas. De keretlenul! senki ne kuldjon semmi ilyet. Az hatalmas taplosag es egy percig nem vennem komolyan az illetot
2020. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Kiábrándító
2020. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Már eleve sokat elárul valakiről, ha így viselkedik! Kicsit sem normális, ha az internet biztonságában ezt teszi. Valóságban nem merné megtenni, mert legjobb esetben is egyből kapna egy pofon.

Megérdemelné az ilyen, hogy az alkalmazás üzemeltetője is megtudja, és bizonyos időre letiltsák az IP címe alapján, hogy még más néven se tudjon visszaregisztrálni. Lehet akkor megszűnnének az ilyen kéretlen fotók.

2020. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyi köt a kép van már a kerületlen mappában h elfér még egy ..

Nem indit be pusztán a farok kell hozzá a gazdája is

2020. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem kell egyből tiltani.
2020. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azonnal átsorolódna a fejemben a nem komolyan vehető kategóriába. :D Ha addig lehetett vele értelmesen beszélgetni, akár folytatnám is, de nem lenne rá esélye, hogy havernál több legyen. Azzal nekem semmit nem árt, hogy küld a farkáról egy képet.
2020. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!