Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neha nagyon kivanom az unokate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha nagyon kivanom az unokatesom anyjat, az baj?

Figyelt kérdés
Marmint ha csak egy bizonyos ruhaba latom(alkalmi) kb 165-170cm, nagy mell-segg. Amikor naluk vagyok neha elelvezek a bugyijara-melltartojara,tobbszor is el szoktam elvezni a kepeire,igazabol amikor ott vagyok naluk mindig nezem a segget-melet ugy h ne vegye eszre,szuk naluk a konyha es amikor mentem elvinni a tanyerom o is ott volt es a peniszen hozza ert a seggehez,szerintem erezte is de nem szolt,nyilvan utana mentem egybol wc-re kielegiteni magamat. Milf kategoriaba lehetne sorolni,magybatyamal van egyutt.
2020. jan. 4. 19:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nyaron szokott ultetni viragot,es egyszer amikor lehajolt lattam a bugyijat,ott egybol el is mentem,kb felig kilatszodott,leopard mintas volt
2020. jan. 4. 19:36
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom nem valami szep dolog,de annyira jo erzes
2020. jan. 4. 19:39
 3/19 A kérdező kommentje:
Kepet senkinek sem kuldok
2020. jan. 4. 19:43
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem baj hogy kívánod! És ki kért képet?

Amugy erősen kamu érzésem van.. Ha kitalálsz valamit akkor izgalmas legyen!

2020. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem katona, rendőr, tűzoltó vagy bérgyilkos a nagybátyád, én rámennék a helyedben.
2020. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

[link] Hasonlo mell.



[link]



[link]


Hasonlo segge



[link]

Ilyen bugyija van feherbe



[link] Ez a kedvenc bugyija

2020. jan. 4. 19:51
 7/19 A kérdező kommentje:

[link]



Hasonlo mell

2020. jan. 4. 19:54
 8/19 A kérdező kommentje:

[link]



Hasonlo cssk nagyobb mellel

2020. jan. 4. 19:56
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a sztorit már hallottuk párszor. Újat nem találsz ki?
2020. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjad már magad a hasonlóságaiddal, vagy küldesz képet róla, vagy nem -.-
2020. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!