Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányan békülő szex pártiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan békülő szex pártiak?

Figyelt kérdés

A párom úgy gondolja, csak túl bonyolítja a szex, ha haragszik rám, vagy nem érez úgy irántam hogy minden rendben és ő akkor nem akar velem le feküdni mert azt állítja azzal csak minden túl lesz bonyolítva és nem tud tisztán gondolkodni.

De én nem ilyen vagyok számomra azért fontos az intimitás a szex mert akár mérges vagyok akár mit érzek gondolok úgy érzem adtol még érzelmileg nem akarok eltávolodni tőle, adtol nekem még szükségem van rá és kell nekem ő és ettől még ragaszkodom hozzá és jól esik bele rakni a feszültséget a szexbe mert akkor a másik álltál higaddok le, a másik álltál le vezetem a feszültséget és bármit ami éppen bennem van.


Az a baj mi ketten teljesen másképpen gondolkodunk ebben és nem tudom lehet-e ezen változtatni vagy nem.



2020. jan. 5. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nalam a veszekedes targyatol/melysegetol is fugg. Ha ilen aprobb huleyegeken veszunk ossze johet a bekulos szex, engem a vita fel is izgat kifejezetten:D de csak ha olyan amitol nem esek depresszioba vagy fajdul bele a szivem. Na erted

Viszont ha annyira megbant hogy sirok es enni alig birok es teljesen kikeszulok akkor en veletlenul se tudok szexelni mert nagyon sebezhetonek es gyengenek erzem magam, nemtudok megnyilni akkor annak az embernek aki okozta a fajdalmat szamomra

L

2020. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 orton ***** válasza:
10%
Éretlen még a párod. Nem tudja helyén kezelni az érzéseit és a szexet.
2020. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

A békülőszexet hülyeségnek tartom mert a problémát nem oldja meg.

Viszont az nagyon izgat hogy mérges egymásra mindkét fel, jól fel vannak húzva és ilyenkor ugymond haragukban egy jó erotikusat, kemenyet szexelnek egymassal.

2020. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen a párton vagyok hogy a feszkot jó így kitölteni plusz jobban kötödöm, ez álltal hozzá érzelmileg biztonságosabban is érzem magam ettől és stabilabbnak is érzem. Számomra nem ez nem bonyolít semmit mert ha szeretem a másikat mit bonyitana mit kéne másképpen látnom hogy ne a párom oldalát lássam akit szeretek vagy ezt nem is értem ha szeretem akkor nekem ő az első és csak őt nézem.
2020. jan. 5. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is a békülős szex mellett vagyok. Az a legjobb, le tudjátok vezetni a feszültséget .
2020. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha megfigyelted írásodat, Te úgy beszélsz a párodról, mint akit azért tartasz, hogy adott esetben a Te feszültségedet levezesse. A szexben való feloldódás által. Ráadásul ragaszkodsz hozzá. Kell neked Ő! A Másik által higgadsz le. A másikkal vezeted le a feszültséged. Mert az Neked jó.

De a kérdés az: - Vajon ez Neki is jó? Hogy olyankor "két lábon járó vaginaként" tekintesz rá?

Tehát... figyelted a szavaidat? Önmagadról beszéltél. Hogy Neked mi a fontos.

De vajon az is érdekel, hogy Neki mi a fontos?

A szex egyébként nem érzelmi alapú. Eltávolodni érzelmileg? Köze nincs az érzelmekhez. Mivel az a Test kívánsága, vágya. Nem a léleké. Az érzelmek lelki adottságok. Annak meg köze nincs a test vágyaihoz. Se az éhséghez, se a szexhez. Mert e kettő ösztön eredetű és minden élőlénynél fellelhető... (E vonatkozásban az ember sem kivétel)

Érzelmileg pont akkor fogsz közelebb kerülni hozzá, ha elfogadod azt a tényt, hogy Ő mit kíván Tőled. És ha éppen semmit, akkor ezt pont oly lazán veszed tudomásul, mint amikor kedvenc ételeddel nem kínál meg. Hanem időnként kénytelen leszel magadnak elkészíteni, ha éppen arra vágysz, mert éhes vagy.


Ismered e régi mondást?

"Sokan emberek a tárgyakat szeretik, s az embereket használják. Ahelyett, hogy az embereket szeretnék, s a tárgyakat használnák."

Azt kell eldöntened, hogy Te hova tartozol. Ettől függ majd, hogy milyen lesz a kapcsolatotok minősége.

Szeretni a Másikat azt jelenti, hogy Ő jobban érzi magát veled... könnyebb a sorsa melletted, mint lenne nélküled. Képes vagy-e a kedvében járni... még akkor is, amikor épp "olyanod" van.

És ezt nem is szükséges érzékelteted Vele, anélkül... magától is rá fog jönni. Ha csak nem vak látásra.


Az ERŐ legyen Veled!

2020. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló ok te így gondolkodól de én nem. És ettől, még nem úgy tekintek rá mint egy tárgyra hanem úgy ahogyan már le írtam és sehogyan máshogyan nem.

És nem ismétlem magam, mert ebben másképpen vélekedek és érzek de ezeket mind már le írtam.

2020. jan. 6. 21:38
 8/8 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez természetes, hogy ahányan csak létezünk, mind kissé másként gondolkodunk. Vagy nagyon másként...

És Te magad is másként fogsz gondolkodni 5 - 10 -20 év múlva, mint éppen most. (Mint ahogyan nagyon másként gondolkodtál 5 - 10 évvel ezelőtt.) Ez is természetes.

Én egyébként az 1. számú válaszoló lánnyal értek mélységesen egyet. Annál is inkább, mert magam is azt tapasztaltam meg, amiről Ő írt.


De, hogy utolsó mondatodra reagáljak... "Az a baj, mi ketten teljesen másképpen gondolkodunk..."

Nos... ez így, ahogyan mondod, nem túl jó ómen. Ugyanis ketten-párban többnyire közös nevezőn akkor tudhattok létezni-élni tartósabban egymással, ha legalább - csak részlegesen is, de - valamennyire hasonlóképpen gondolkodtok. Vagyis közel vagytok mentálisan egymáshoz. (Ahogyan mondták őseink: - A lelketek összeér és áthatja egymást.)


Viszont a jó hír az, hogy igenis lehetséges változtatni ezen. Sőt, ajánlatos is és mindkettőtök számára. Ennek egyetlen feltétele: - Sok-sok őszinte beszélgetés egymás között, amikor csak a lehetőség engedi. Mert olyankor hidat vagytok képes építeni egymás felé, nem pedig falakat. A falak persze már most is állnak, hisz a "másképp gondolkodást" épp a masszív (mentális) falak okozzák. Igazából a köztetek lévő falak lebontása és abból az alapanyagból - szavak és tettek által - hidak építése legyen a cél. De ez csak őszinte megnyilvánulás által lehetséges. A kertelés, hantázás, jó-pofáskodás, nagyot-mondás, viccelődés, egyszóval a mellébeszélés (de még a nagyot-hallgatás is!) nem hoz két embert közelebb egymáshoz. Inkább csak eltávolít. Nem beszélve arról, hogy időpocsékolás. Pikk-pakk telik el 10-20-40 év az ember életében. Ezt majd akkor érzed igazán, ha bekövetkezett, ha már túl vagy rajta...


Szóval, nem tudod lehet-e változtatni ezen... Én tudom, hogy lehet. Mert megtapasztaltam. Csak akarni kell. Ennyi.


AZ ERŐ legyen Veled!

2020. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!