Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erőszak vagy Bdsm? Hol a határ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszak vagy Bdsm? Hol a határ?

Figyelt kérdés

Péntekre hivatalos voltam egy házibuliba, ami elég szűkkörű volt. Úgy kezdődött mint minden buli, iszogatás, dumálás. Aztán úgy egy órával később a házigazda pórázon bevezetett egy nőt, aki szépen sorban mindenkit szopni kezdett. A többiek tudták mi a játék, csak én voltam új fiú. Amikor hozzám ért engem is szopott pár percig. Közben a többiek a seggét csapkodták meg ilyesmi. Aztán sorba mindenki dugta, hol a száját, hol valamelyik lyukát, de a csaj szó nélkül tűrte ahogy felváltva baxxák. Többször megrángatták a hajánál fogva, pl amikor a nappaliból bevitték a hálóba a franciaágyra. Ott rögtön a szájába élvezett valaki amit félrenyelt és a fele cuccot szétköhögte. Erre akkora pofont kapott, hogy az erekcióm is elmúlt. A földön fekve kezdték újra baxni, mindig legalább három fasx volt benne.

Amikor vége volt, a csaj mosolyogva jött oda inni hozzánk. Megkérdeztem, hogy minden oké, de "persze" volt a válasz.

A házigazdát is kérdeztem hogy van ez, azt mondta jogilag úgy védte le magát, hogy filmkészítésre szerződést kötött a csajjal, és minden ennek a része. Amúgy valóban volt mindkét helységben egy felállított kamera, de senki nem foglalkozott vele. A nő szereti ha verik és egyszerre többen dugják, nem kell vele finomkodni.

Ez létezik? Mindenki durva volt, de a nő élvezte! Ez így törvényes lehet? Ha lehet akkor jogban jártas emberek véleményét kérném!



2020. jan. 5. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne van és élvezi, akkor nem erőszak.
2020. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarata ellenére történik akkor nem erőszak


engem is izgat a BDSM

volt olyan lány aki ennél jóval többet is akart, de ez a fajta dolgok nem az én világom, de tudom van aki ezeket élvezi


F

2020. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Torvenyes.

Zartkoru partykon, altalam ismertekkel en is imadom ezt a szerepet.

Miert csodalkozol? Fogadd el, hogy vagyunk páran aki ezt a riban c szexrabszolga szerepet elvezzuk.

En alig varom, hogy jojjon a fellepes ejszakaja.

N30

2020. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek erre szerződést kötni? Ha van szerződés, akkor sem lehet valakit megerőszakolni, ha pedig önként ment bele, az sem erőszak.

Vannak emberek akik úgy megütik a másikat, hogy elájul, és azt mondjuk rá, hogy sport és valaki kiütéssel nyert a boxringben, de a kiütött is magától ment oda.

2020. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A határ ott van, hogy beleegyezik-e.

Alapszabály, hogy amibe szabad akaratából beleegyezett, és a beleegyezést a cselekmény végéig fenntartotta (tehát mondjuk nem gondolta meg magát közben), az semmiképp nem lehet nemi erőszak.

Ha nem egyezik bele, vagy nem abba egyezik bele, amit csinálnak vele, az már technikailag nemi erőszak. Tehát ha mondjuk ő csak vaginába és szájba engedi, de valaki ad neki egy surprise buttsex-et, az már nemi erőszak. Vagy ha félúton meggondolja magát, de ennek ellenére folytatják, az is.

Van még egy jogi csavar: a nemi erőszak csak akkor bűncselekmény, ha a szükséges lépéseket a sértett megteszi. (Magánindítványt kívánó eljárás.) Tehát hiába történik erőszak, ha a sértett azt mondja, hogy ő ezt nem tekinti annak, nem tesz feljelentést, akkor az nem lesz bűncselekmény. (Ami maitt egyébként rengeteg sajnos a nemi erőszak, hiszen sokszor félelemből nem tesznek utána feljelentést.) Szóval ha a csajszi ebbe beleegyezett (meg persze ti is, mert ha akaratom ellenére elkezd valaki szopkodni, az ugyanúgy nemi erőszak), akkor a szexuális részét tekintve semmiféle bűncselekmény nem történt.

Ami a pofozás részét illeti: megint csak magánvádas eljárás. A törvény úgy szól, hogy nyolc napon belül gyógyuló sérülések esetén (tipikusan ilyenek a zúzódások, erősebb megmarkolás, karmolás) akkor beszélhetünk bűncselekményről, ha a sértett feljelentést tesz. Tehát ha mondjuk barátnőmmel szeretünk kicsit vadulni, és lesz rajtam pár zúzódás, az semmiképp nem fog bűncselekménynek számítani. (Mondjuk ez esetben, ha kifejezett kérésemre történt az eset, akkor is nehezen minősülhetne bűncselekménynek, ha utána feljelentést teszek, hiszen én kértem rá.) Tehát ha mondjuk a csaj nem egyezett bele, hogy megüssék, de az eset után azt mondja, hogy ez semmiség, nem esett neki rosszul, és nem tesz feljelentést, akkor sincs bűncselekmény. Ha meg eleve beleegyezett, hogy nyugodtan kapjon pár taslit, akkor pláne nem.

Szóval megnyugodhatsz, jogilag semmi rosszat nem követtetek el.

Az már más kérdés, hogy én a pórázon cibált nőt látva azonnal léptem volna a buliból, és többé nem kértem volna a társaságukból. De ez magánvélemény, jogilag ettől még legális a dolog.

A filmes dolog meg nettó marhaság. Semmi nem lesz attól legális, hogy filmezik.

2020. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 subrette ***** válasza:
100%

A lényeg szerintem ezekben a mozzanatok van van:

“a csaj szó nélkül tűrte”

“a csaj mosolyogva jött oda inni hozzánk. Megkérdeztem, hogy minden oké, de "persze" volt a válasz.”

“A nő szereti ha verik és egyszerre többen dugják, nem kell vele finomkodni.”

Minden arra utal, hogy a lány szabad akaratából tette és ezt a cselekmény közben sem változtatta meg. Ekkor nem erőszak.

Hogy a lány még élvezte is, az már nem jogi kérdés, hanem etikai, de itt ez is teljesült.

2020. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Németországban rendszeresen jártunk a feleségemmel egy swinger klubba. ott minden héten volt gang-bang vagy bdsm nap. kb hasonló jelenetek voltak. pl. full latex ruhás csajt vezetett be pórázon egy tag, kikötözték egy padra aztán 10-20-an megba . szták. utána ott iszogatott ő is a többiekkel persze a "mestere" mellett.
2020. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos a történet igen érdekes! Főleg, hogy téged mint kívülállót is meghívtak. De persze nem lehetetlen. Egy laza BDSM, gangbang buliba csöppentél. Én top szadonak mondom magam, de én nem csináltam volna. Ettől függetlenül a csaj igenis élvezhette. Ha minden úgy van, ahogy képzelem, akkor a pasas előre megbeszélte a csajjal, hogy mi fog vele történni. Viszont sok a bizonytalansági tényező. Még egy dolgot hiányolok az elbeszélésből. Az aftercare-t. Amúgy ha a csaj tudta, nem erőszak. Főleg ha élvezte.
2020. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A határ mindig a konszenzusnál van.
2020. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!