Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki tud ajánlani jó nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daank kérdése:

Valaki tud ajánlani jó nudista srandot?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék majd menni ki próbálnám milyen.21 éves pasiként érdemes kipróbálni szerintetek? Írjátok oda légyszi, hogy pasi vagy lány és, hogy hány éves.
2020. jan. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. A hátad szénné ég, a hasad hófehér marad. Én csak úgy tudtam meglenni 21 évesen a nudista strandon, hogy félóránkét lecumiztattam a csajomat. Különben állandóan állt a farkam. Sok csaj meg még rá is játszott, hajolgatott terpeszben meg széttett lábakkal direkt felém fordult...
2020. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes
2020. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyedül ne menj,mert a melegek próbálkozni fognak.
2020. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze h érdemes, nagyon király érzés
2020. jan. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!