Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, orgazmus után szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, orgazmus után szeretitek folytatni, ha a párotok még bírja?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl tapasztalt, csak néhány nővel voltam eddig.


Az érdekelne, hogy ha aktus közben elélvez egy nő, akkor neki is fellép egy amolyan túlérzékenység, mint a férfiaknál? Ugyanis páromnál azt tapasztalom, hogy amikor látom, hogy a csúcson van, utána szinte egyből megpróbálja azokat a dolgokat csinálni, amitől tudja, hogy egyből végem lesz, vagy volt, hogy szájjal fejezte be. Persze örülök, hogy ha eljuttatom a csúcsra ő is egyből viszonozni akarja, csak így elég rövid a szex :D


Plusz én úgy veszem észre, hogy azért akarja befejezni, mert mintha neki akkor már kellemetlen érzés lenne folytatni. Megkérdeztem róla, de mivel azt akarja, hogy nekem is jó legyen, nem igazán válaszol rendesen. (Ő nem olyan kommunikatív ilyen téren, kicsit szégyenlős.)


2020. jan. 7. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

A nők ilyen teren többfélék.

Van, akinek van ilyen szakasz, van aki meg dughato tovább és sorozatban képes élvezni

2020. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár másodperc kell még észhez térek de utánna mehet tovább
2020. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Pasiként írom, hogy az első menet után nem kell semmilyen pihenő, képes vagyok azonnal dugni!!

Ezután már kell egy kis pihi!!


26F

2020. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, max fél perc és mehet megint.
2020. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utána azonnal lecsökken a vágyam és nem érzek semmit (mármint nem túlérzékeny lesz a puncim, hanem pont ellenkezőleg). Utána legalább egy fél nap, mire újból vágynék a szexre.
2020. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!