Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejövök neki vagy csak szórako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom elkezdett flörtölni és kedveskedni, gyakran megérinteni, hozzám dörgölőzni. Törődni velem, lelkizik...

3 hónapja ismerem, nem tudom milyen ilyen helyzetekben. Van barátom, aki nemrég megcsalt engem. Lehet nem mer közeledni jobban, mert nem tudja hogy a szakítás szélén állok?

Ez a fiú annyira aranyos, kedves és segít. Félénk srácnak ismerem. Lehet csak bebeszélem, hogy bejövök neki, mert titkon erre vágyom? Hogyan tudjam meg? Félek az elutasítástól.


2020. jan. 7. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A férfiak minden nőhöz hozzádörgölőznek, legalábbis én biztosan. Bolt, orvos, szülői értekezlet, nem számít. Ha nő, akkor már dörgölőzöm is. Sajnos nem jelentesz neki semmit. :-(
2020. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mi ezt nem tudhatjuk, de bizonyára oka van. Ha egy félénk srác, akkor nem valószínű hogy szórakozásból csinálja. Ha tetszik neked a srác, akkor elsőként zárd le a mostani kapcsolatod s adj neki visszajelzést hogy biz' nem lenne ellenedre ha több is lenne köztetek. Puding próbája az evés, ha veszi a lapot veszi, ha nem akkor majd lesz más pasi akinek tetszeni fogsz :)
2020. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok. De szerintem ha legközelebb találkoztok hívd el 2esbe és csókold meg a reakciójabol kiderul minden. Ha félénk akkor lehet hogy ő soha nem tenné meg az első lépést
2020. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nagyon ismerős a sztory. Ha te vagy N. A. Akkor hidd el h nem szórakozok veled,szeretlek. nem kell félned az elutasítástól
2020. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!