Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyok.hu-n videkilanyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyok.hu-n videkilanyok kozott heves megye Egerben Tiffany néven hirdet jelenleg, van tapasztalata valakinek rola?

Figyelt kérdés

Nagyon jo a kepek alapjan, valaki jart mar nala? tudni rola valamit?

esetleg igazi neve facebook instan fent van e stb?

mielott mondana vki h hivjam fel vagy menjek el mindenbizonnyal sor kerul ra de elotte informalodnek rola ha tudok..

egy futcsasag szamomra h idonkent nem csak itt hanem az orszag eleg nagy reszen hirdet nem egy idobe de szegedtol pest kaposvarig...lattam mar fent az oldalon..ez miert lehet valos vagy kamu ?

aki tud hasznos es tuti infot megkosznnem



2020. jan. 8. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy barátnőt, tifike meg a balfékek pénzére bukik.
2020. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem tudom h miert kommentalsz ha a kerdest se erted...

szo sincs erzelmekrol..vagy baratno keresesrol..

egyszeruen testi vagyakrol van szo kulsore bejon..

elmesz pl. bulizni ott is van csomo aki bejon es csinalnal ezt azt vele de kicsit lassabb folyamat..itt pedig mas a cel gyorsabb lenyegretoro.

szoval meg mindig erdekel a leanyzorol info ha van vkinek..

2020. jan. 9. 05:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress az értékelések között. Akkor is lehet értékelni, ha az oldalán nem látszanak alapból, de az értékelés attól még ott van, csak keresni kell.
2020. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyanús...
2020. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy hívják "utazóslány", lehet jó, de lehet "rossz" is, kérdés miért vándorol...

Általában azért, mert nem járnak vissza hozzá sokan, ezen gondolkozz el...

Menj el hozzá, és derítsd ki nekünk!

2020. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem korrekt a “lány”.


De ahogy más is írta inkább nézz ki jobban és találj azzal partnert. Ne legyél az ezredik lúzer aki pénzért kap puncit.

2020. jan. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hmm akkor te sem erted..

nem csaj felszedesrol van szo...mint ahogy irtatok nehanyan vagy akik ezt gondoljak h ne fizess erte stb.

kineztel valakit magadnak megteteszik ezt csinalja kifizetes hazamesz kesz..

most elmesz szorakozohelyre csajozni az mennyivel gyorsabb vagy lehet nem is olcsobb es lehet semmi sem lesz belole es itt meg egyszer mondom csak testisegrol van szo..

pl. amikor elmesz etterembe es megveszed az ettermi csillivilli kajadat az nem azt jelenti h otthon nem birnal enni vagy esetleg nem birnal magadnak megcsinalni...lehet nem olyan minosegben mint egy sef..

vagy pl ha vmi nagyon megtetszik a boltba megveszed...semmi masrol nincs szo

tenyleg nincs senki aki volt mar ennel a lanynal?

2020. jan. 10. 09:40
 8/10 A kérdező kommentje:

voltam nala nem hagyott nyugodni szoval elmentem hozza mikor egerbe volt most mar szegeden hirdetett megint..helyes arcu jo testtel, van rajta kis felesleg de arányosan nem kövér.

a melle nagyon tetszett a kepek alapjan..eloben is nagyon jok

jo volt megfogni es bekapni nyalogatni mikor kozbe meglovagolt..viszont nem szopott le csak gumiban ami negativum mivel az adatlapon naturfrancia is szerepel.

termeszetre alpbol kedves volt bar eleg flegmanak unottnak tunt mint aki alig varja a melo veget de gonolom igy is gondolta..bar nem tudom h mukodik az oromlanyoknal ..ha nem tetszik nem kell csinalni..

mondjuk ehez ense vagnek jo kepet ha naponta tobb vadidegen atmenne rajtam de ez megint olyan dolog h akkor nem kell csinalni..

2020. máj. 23. 14:32
 9/10 anonim válasza:
Fent van meg ?
2023. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
en mar nem lattam egy jo ideje
jan. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!