Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valami a masszőrrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami a masszőrrel?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 éve járok masszázsra. A masszőr egy 45 éves nő és elég jó a viszonyunk. Én egy kicsit vonzódom hozzá, de csak szexuálisan, kapcsolat nem akarnék vele, ahhoz nekem túl idős lenne. Nagyon izgat az a gondolat, ha orálisan vagy kézzel kielégíteni, csak félek ezt így megkérdezni. Viszont ha nem akarná, akkor lehet csak nevetne, hogy ilyet hoztam fel, de az is lehet, hogy nagyon megsértődne és akkor többet nem is tudnék hozzá menni.

Esetleg valamivel utalhatok rá, hogy ne legyen közvetlen a kérdés vagy hagyjam az egészet?

21F



2020. jan. 9. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
kielégítene*
2020. jan. 9. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha részéről nincs hasonlóra utaló jel, akkor hagyd az egészet!

Ne égesd magad!


33/f

2020. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Picit huzd lejjebb a gatyád, vagy amiben vagy. Ne legyen kint a tököd, de ne kelljen sok. Ha o is akarja, akkor kezdeményezni fog
2020. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a viszonyotok akk mondhatnád neki azt h "Képzeld az egyik haverom járt masszázsra, és a nő akinél volt kielégítette az igényeit máshogy is."

És figyeld a reakciót.

Vagy egy kicsit kellesd magad :D


l

2020. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!