Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A duci lányoknak jobban bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci lányoknak jobban bejön a kis pénisz?

Figyelt kérdés

Most nem sértegetésből mert vannak köztük nagyon helyes lányok akiknek szivesen betenném. De ezt szoktam hallani, hogy ők jobban szeretik a kicsit, igaz ez, és miért?


F/21



2020. jan. 10. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint hogy valaki jobban szereti a sört, mert barna hajú.
2020. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem igaz. Miért is lenne? Abban több az igazság, hogy az ilyen lányok jobbak, odaadóbbak az ágyban, mert kevesebb szex jut nekik ezért hálásabbak és jobban megbecsülik mikor kijut a jóból. Mondjuk én egész nap csak ilyen csajokkal dugnék, nekem bejönnek nagyon
2020. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a megközelítés nem fedi a valóságot, nekem nagy farkam van, nagyon is imádta egy duci csaj!! Sajnos már nem vagyunk együtt!!
2020. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdés teljesen abszurd és nőre válogatja, ki milyennel érzi jól magát.


DE! Vizsgáljuk meg a kérdést a fizikai megvalósítások terén. Ha egy jelentősen telt és igényesen kerek nőről van szó, előfordulhat, hogy nehezebben férsz hozzá bizonyos pózokban. Például ha nagyobb és feszesebb fenékkel rendelkezik, mint laposabb társai. Ahhoz, hogy elérd a bejáratot, már veszítettél pár centit a péniszedből. Így szerintem az állítás helyén való, hogy, ha egy nő bizonyos paramétereiben "nagyobb", akkor ugyanahhoz a távolság eléréséhez nagyobb szerszámra van szükség. Tehát, pl 16 cm hosszú pénisszel lehet, hogy tövig nyomva csak 14 cm-t vagy képes kitölteni.


Szélsőségesen:

Két nő esetében, ahol mindketten 14 cm-t igényelnek a teljes élvezethez, és az egyik nő nagyobb és feszesebb fenékkel 2 cm-el korlátoz a behatolásban, akkor ő 16 cm-t fog igényelni, míg laposabb társa, csak 14-t.

2020. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy fordítva!

Mivel a nagy popsitól, meg a nagy hastól nem lehet elég nagyot berakni nekik, ezért ha kicsi, abból kb semmit se éreznek...

BÍRJÁK A NAGYOT! :D

2020. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Èn is duci vagyok ès szemèly szerint ha kicsi a pasinak akkor semmit sem èrzek mintha bent sem lenne.

Szóval ez nagyon emberfüggő.

2020. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5# fú de butaságot írtál,a duci,meg a bálna közt külömbség van! :)
2020. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Roman00SA ***** válasza:
Pont forditva
2020. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Ha jó lenne nekik a kicsi , állandóan szexelnék velük.
2020. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!