Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz az ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az ha valakinek fiatal korában nincs párja, nincs akivel szexeljek az elvesztegeti az éveit?

Figyelt kérdés

Tényleg rossz érzés hogy nincs barátnőm, nem kellek senkinek, de bízom benne hogy egyszer lesz. Most 22 vagyok, összesen 4x! szexeltem, ami tudom hogy semmi. De ez van ha nem jön össze akkor nem tudok mit tenni.

Később meg fogom bánni azon kívül hogy elég sokat voltam szomorú hogy nem kellek egy lánynak sem?


2020. jan. 10. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Válsz : nem igaz
2020. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*válasz
2020. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha magadtól mondtál le róla valami hülye fogadalom, vagy komplexus miatt akkor igaz, amúgy nem. Más 22 évesen nemhogy 4x, de annyiszor sem csinálta még. Egyébként meg ne a múltba nézz, hanem mindig csak előre! Majd bepótolod :)
2020. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Basszus, hányszor írod még ki?
2020. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiről sem késtél le .
2020. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz. Nem vesztettel semmit. Attol fuggoen hogy a "csak 4"-et hogyan érted.
2020. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!