Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek afrikai lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek afrikai lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn beszélgetek egy Tanzán lánnyal. Simán össze tudok vele jönni idővel szerintem. De hát ugye érthető, hogy nem tudom eldönteni ez jó ötlet e... Jó sok halálos nemi betegség van azon a kontinensen, és ahogy néztem abban az országban is elég magas a HIV fertőzöttek aránya. Ti be mernétek vállalni, hogy kavartok vele? Vagy hagyjam a fenébe?
2020. jan. 10. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Biztos hogy nem!
2020. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
A magyar lányok különben is sokkal jobbak.És félned sem kell az ilyenektől.
2020. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De amikor bejött az országba csak ellenőrizték, hogy nincs e valami komoly betegsége. Biztos vettek tőle vért meg ilyenek nem? Vagy nem ellenőriznek ilyet a határon?
2020. jan. 10. 19:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért a magyar lányok között is jó sokmindent el lehet kapni.
2020. jan. 10. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Csak pár alkalomra tuti nem. Vannak olyan régiók, ahol a nők ötöde AIDS-es (pl. Njombe), meg az afrikai herpesz vírusok is nagyon durvák.


Ha viszont egy pár hónapra tervezett csaj, akkor kölcsönös STD teszt után mehet.

2020. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi ellenorzés.
2020. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Persze a hataron csinalnak hiv meg teljes std tesztet mi? El vagy tajolva kisfiam. Felolem szurjad nyugodtan a csajet, de utana feher lanyokhoz tobbet ne nyuljal ha lehet...nem lenne jo ha terjedne a korsag.
2020. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tanzánia északi részéről jött. Palija nem volt elvileg még. Nem tudom, elég fullos, de ezek miatt a dolgok miatt nagyon vacilálok az egészen.
2020. jan. 10. 19:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Edit: de mégiscsak volt már palija. Nem hiszem, hogy bevállalom.
2020. jan. 10. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Legyél vele aranyos! Ne jarasd le a magyarokat elotte! Ketten menjetek el.szuresre! Nézzük h te mennyire vagy tiszta!
2020. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!