Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb szexpartnered mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb szexpartnered mitől volt a legjobb? Miben tudott többet, mint mások?

Figyelt kérdés
Akár hosszútávú kapcsolatról, akár sima szexkapcsolatról is lehet szó.

2020. jan. 11. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
20-30 okozott orgazmustol
2020. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Külsőre is, illetve belsőre is a zsánerem volt.
2020. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

5 órán át szexeltünk és perceken át folyamatosan volt több orgazmusa is.

Imádtam.

Kár, hogy csak egyszeri alkalom volt! :(

34/F

2020. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 3 as. Mit takar az, hogy 5 órán át szexeltetek? Azt, hogy az 5 órában lenyomtatok 2 max 3 menetet :D? Csak mert be ne meséld nekem, hogy bárki képes 5 órán keresztül folyamatosan nyomni a csajt. Bocs, de ez nekem kicsit abszurdnak tűnik.
2020. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Sok orgazmusom volt, sokáig bírta, mikor elment 10 perc után újra kezdtük. Nagyon jól meg tudott b**ni. Remegett mindenem, a lábamból kiment az erő stb. Brutális volt. 🥰
2020. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Odafigyelt rám csak ennyi


26n

2020. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon összeillettünk az ágyban, ő imádott irányítani, én alárendelve szeretek lenni. Rendesen megdugott, egymás után többször is, mindig odafigyelt rám, szerettem a kis "k*rvája" lenni:)
2020. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Rendkívűli volt a nyelvjátéka. Annyira tudta már hogyan a legjobb nekem. Természetesen én is viszonoztam neki az orált.
2020. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudta adni nekem azt, amit előtte szinte senki. Domináns férfi volt, tudta mire vágyom, milyen érzésre. Keményen dugni mindenki tud, de rendesen dominálni nagyon kevesen. Plusz mivel érzelmek is voltak köztünk így méginkább jobb volt a szex, nem volt üres:)
2020. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az eszméletlen hullámhossztól. Gyakorlatilag minimàlis beszélgetésből is tudta, hogy mire vágyok.

Külsőre is, belsőre is ilyen férfira vágytam abban az időben.

2020. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!