Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet helyettesíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet helyettesíteni a síkosítót?

Figyelt kérdés

Ha a popómba szeretném dugni az ujjam, de nincs síkosítóm testápolóval lehet helyettesíteni? Azt tudom hogy nyállal lehet. Esetleg tudtok még mondani mivel tudom? És hogy kezdjek neki az első popó ujjazásomnak?

Nektek milyen volt?


2020. jan. 11. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én először a fésűm nyelével próbálkoztam kamaszkorom elején, és nagyon izgalmas volt :) Utána ujjal már könnyebb volt, csak benyálaztam :D
2020. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Kacsazsír.
2020. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem turkálok a seggemben, de a jó vastag turha vagy az étkezésre szánt, semleges ph-val rendelkező étkezésre szánt olajok és zsiradékok bármelyike megfelel a célra. Példának okáért használhatsz disznózsírt, vajat, kókuszolajat is akár.
2020. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyál, igen.

Vagy akk már inkább vegyél! :)

2020. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
És miért szeretnéd ? Azt sem értem a pasik miért vannak rosszul a popó szexért, de hogy egy nő minek akar a seggében matatni ezt nem értem.
2020. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!