Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos férfi valóban nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi valóban nem válogathat szex terén a nő szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy átlagos nő, aki hajlandó lenne velem egyéjszakás kalandba menni, de én ezt nem szeretném, mert valahogy úgy nem jön be, erre a barátaim mind leszídtak, hogy nagy luxus amit csinálok meg egy férfi nem válogathat, egy jó fa## nem válogat és társai
2020. jan. 12. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus savanyú a szőlő mentalitás.

Férfiként mondom, hogy én sem kedvelem az effajta "igénytelenséget".

Ha egyszer nem jön be egy lány, akkor nem jön be. Nem kell mindenkit megdugni, aki mozog. :) Legyen benned tartás, a barátaid meg ítélkezés helyett csajozzanak.

2020. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülyeség. Annyira irritálóak az olyan "tipikus" férfiak, akiknek lyuk, lyuk. És mindegyik kivel, csak legyen hova bedugni...
2020. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyék a haverjaid.
2020. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt idő mikor azt hittem velem van a baj én vagyok rosszul bekötve hogy csak olyan nővel tudom egyáltalán elképzelni akivel szellemileg is egyhúron pendülünk. Egyébként nyílván válogathat sokan vagyunk sokfélék sokféle helyzetben lehet hogy a csak alkamiknak élő mindent is megb.szó barátod hülyének gondol vagy a srác aki már évek óta elakarja veszíteni de őszintén ki a faszt érdekel magadnak felej meg elsősorban ne valami ledegradált általánosításnak meg másoknak mert akkor csak szétperegsz.
2020. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Tessék? Azokat a nőket dugd meg, aki bejön, ne az átlagosokat. Ha egy dagadt nyomi is rád hajt at is meg akarod dugni? A hányas disznót?


N.

2020. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt érzi az ember, mi való neki. Ha "átlagos", ha átlag feletti, nem biztos, hogy bejön. Lehet, hogy egy "átlag alatti" jön be.

Ezeket a kinézetre írom, de vannak csúnyácskábbak, aki ha kicsit beszélgetsz vele, rájössz, hogy a lelke gyönyörű! ...

Mondjuk a beszélgetés ma már luxusnak számít sajnos.

2020. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Teljesen egyet értek veled. Én is csak olyan nővel szexelek ami megfog, és tetszik annyira hogy el tudom képzelni vele akár hosszú távra is. Bárkivel nem állok szóba.
2020. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!