Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van annyi fiatalokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi fiatalokat megszégyenítően szexi negyvenes pasinak hányingerkeltően ronda felesége?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem a feleségük külseje nekik a lényeg. Mondjuk ha annyira ronda a nő, nem tudom mennyire vonzódnak hozzá.
2020. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert amikor még elvették feleségül akkor még szépek voltak a feleségeik.Csak ahogy öregedtek múlt a szépségük.
2020. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítva szoktam tapasztalni, de értem mire gondolsz.


Egyébként gondolom, amikor összeházasodtak, még mindketten jól néztek ki, de aztán az egyikük előnytelenebbül öregedett.


Arról meg főleg ne beszéljünk, hogy sok ember (nemtől függetlenül) tényleg nem sokat törődik azzal, hogy néz ki a párja, ha az életük egyébként kényelmes és jó. Egy vacak házasságot, 2 szobás panelt és 2 hálátlan neveletlen gyereket könnyebb hátra hagyni (hangsúlyozom még egyszer mindkét nemnek és természetesen tisztelet a mindenkori kivételnek) , mint egy amúgy teljesen normális házastársat, akivel van közösen felépített élet/vagyon/kényelem, és a gyerekeket is mindketten szeretik. Utóbbi esetben én ritkán látom, hogy válás lenne, inkább szeretők/nyitott házasság, de a családi egységről nem mondanak le csak azért, mert az idő nem kedvez a külsejüknek.


Egyébként beszélj ezekkel az emberekkel és akkor rájössz, mi van a dolog mögött. Szerintem általában érdekes történeteket lehet hallani.

2020. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert a férfiak és a nők másképp öregszenek, a nők előbb érnek, előbb is kezdenek el öregedni.Ezen kívül a nőknek ott van még a szülés, a gyerekvállalás után sokan kevesebbet törődnek magukkal(sokféle oka lehet ennek).
2020. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt az ido,masreszt ilyen korban mar tobb gyereke is van altalaba az embernek. Egy gyerek nagyon le tudja szivni a no energiajat foleg ha a ferj semmiben nem segit otthon es esetleg emellett meg munkat is vallal a feleseg,hogy 1rol a kettore tudjanak lepni. Ameddig nagy szazalekban a ferj leteszi a 8-10oras muszakot es behuppan a tv ele,a feleseg elkesziti a vacsorat,elmosogat,felmos,gyereket furdet,a gyereket elaltatja (ha kicsi),lefurdik,mellette legyen feleseg is,mert kell a szex mindket felnek, ejszaka felkel hozza ha a gyerek pisilt es kiabal,hogy szomjas stb stb stb. Neha az en ferjem is nekem esik,hogy mas dolgom sincs csak a gyerekekkel lenni. Bizony. Csak mar 5eve nem aludtam at az ejszakat,mert mindig van valami. A kisebbik gyerekem visszaesett az ejszakai bepisilesre,orankent teszem bilire es emellett 4x csereltem ejszaka agynemut is. Baromi faraszto. Evek ota nem alszom,most pedig visszaesunk az ujszulott korhoz,amikor 3orakat alszok ejszaka (azt sem egyhuzamba) masnap kelunk koran,mert ovi. Hetvegen is egyedul vagyok rajuk,mert a ferjem kulfoldon. Marciustol oktoberig pedig dolgozom is mindemellett szuleimnel,felszolgalokent,ami szinten nem egy lightos melo. A ferjem pedig lenyomja a 8oras muszakot,aztan pihen a szallon,a hetvegeje szabad es 4het utan 1hetet itthon tolt ami szinten esemenymentes szamara. Nekem akkor is mennem kell lenyomni a 8-9oras muszakomat,amikor 2orat aludtam a gyerekek mellett...En halistennek meg nem tartok ott,hogy 40eves legyen es rondanak sem mondanam magam,de mire 40leszek,igy haladva egy eletunk oregasszony lesz belolem.... ez van.
2020. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A szépség mulandó! Valószínűleg amikor összeházasodtak még szép volt az asszony. Aztán az idő vasfoga megtépázta. De a természete, az ágyban való odaadása nem változott. Különben nem lennének még mindig együtt!

De az is lehet, hogy mindez csak képmutatás a külvilág felé! Valójában már nem szexelnek egymással, csak a pénz, a banki kölcsön/törlesztés tartja össze őket vagy a gyerekek miatt nem rúgják fel a családi békét!

Sok ilyen variáció van az életben!

2020. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged akarnak bosszantani.
2020. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig látják olyan rondának,mint te. Mivel ő valaha látta fiatalnak és szépnek, plusz valószínű szerelem is volt köztük, valamennyire mindig látni fogja benne azt a fiatal lányt. Ezen kívül sok minden összekötheti őket. Pl. egymás mellett álltak valami durva betegségben vagy gyászban. Vagy átélték a gyerekeik születését. Ez sokszor erősebb szerencsére, mint egy másik nő szépsége. És persze vannak, akik érdekből vannak együtt, vagy nem akarják cserbenhagyni a másikat, aki nem tudna fenntartani egyedül egy házat vagy csak albérletbe mehetne. Nem mindig az a gerinces, akit a társadalom annak ítél. Én pl. többre becsülöm azt a férfit, akinek 10 évig volt szeretője, de benne maradt a kihűlt házasságában, mert a gyerekeit mindennél fontosabbnak tartotta, mint azt, aki a fél éves kisbabája mellől lépett le, plusz 2 gyereket és egy negyvenes feleséget hagyva hátra, mert szerelmes lett.
2020. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

"Mert a férfiak és a nők másképp öregszenek, a nők előbb érnek, előbb is kezdenek el öregedni.Ezen kívül a nőknek ott van még a szülés, a gyerekvállalás után sokan kevesebbet törődnek magukkal(sokféle oka lehet ennek)."

Valahogy így. De sokan 0 élettapasztalattal azt hangoztatják itt hogy korodbeli legyen a párod. Akkor meg ez a vége. Én is láttam orvosomat a feleségével. A pasi 60-as Pierce Brosnan a felesége meg egy nagyika...

2020. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert azokba szeretet bele és így lett a feleségük. Vannak akiknek a külső fontos, de azok idővel rájönnek, hogy nem volt olyan jó választás és negyvenre már nem biztos, hogy vele lesz már.
2020. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!